Queen Margaret's School

Приватна школа (денна школа та пансіон), заснована у 1921 році неподалік від маленького містечка Данкан, Канада. Старша школа приймає дітей з 12 років.

 

 • Данкан, Канада

 • Заснована у 1921 році

Опис школи:

Queen Margaret's School - приватна школа (денна школа та пансіон), заснована у 1921 році неподалік від маленького містечка Данкан, Канада. Старша школа приймає дітей з 12 років. 

Серед відомих випускниць -  художниця Сюзана Блант, сенатор Іона Крістенсен, міністр юстиції і генеральний прокурор Британської Колумбії Сюзанна Антон.

 

Навчання:

У школі забезпечується виняткове сильне навчання, яке виховує впевненість, характер та співпереживання. Особлива увага приділяється: 

 • творчому самовираженню (мистецтво, акторська майстерність, хор, музичні гурти, струнний оркестр, архітектура); 

 • спортивному розвитку (змагання з волейболу, баскетболу, бадмінтону, верхової їзди, крос-кантрі, плавання, футболу, гуртки - гольф, плавання, вітрильний спорт, лижі, індивідуальні опції - йога, танці, пілатес, фітнес); 

 • соціальному вихованню (20 годин волонтерства щороку в організаціях Cowichan Therapeutic Riding Association, the Cowichan Food Basket Society, Big Sister Program, World Vision Foster Child Program та Free the Children). 

 

В останні роки навчання школярі можуть обрати програму поглибленого вивчення деяких предметів Advanced Placement (AP). Окрім цього, при школі діє мовний центр (для тих, хто прагне вдосконалювати свою англійську) та унікальна програма з верхової їзди.

 

  Для підготовки до вступу в університет учні працюють з університетськими радниками (починаючи з 11 класу - раз на тиждень, індивідуально), тьютором, факультетським радником та вчителями-предметниками.  Разом вони працюють над дотриманням вимог до вступу, підбирають університети та спеціальності, вчаться писати мотиваційні листи, заповнюють реєстраційні форми. Також, школярам організовують університетські тури та зустрічі з представниками університетів.

   

  Вартість повного пансіону за 2020-2021 рік - від 61,750 CAD 

   

  Випускники Queen Margaret’s School вступають у наступні університети: 

  • McGill University

  • University of British Columbia

  • University of Toronto

  • New York University

  • Northeastern University

  • King’s College London

  • University of Bath

  • University College London

  • University of Sydney

   

Розташування:

 

  Школа знаходиться неподалік від міста Данкан, на півдні острова Ванкувер, у затишній мальовничій долині. У цій точці Канади клімат вважається найм’якшим, тому це місце приваблює прихильників активного відпочинку, а особливо туристів та велосипедистів. Окрім цього, у долині Ковічан є безліч магазинчиків, ресторанів, творчих майстерень, медичних послуг та інших сервісів.

   

Проживання:

Для учнів 6-12 класів, які бажають проживати на кампусі, Школа королеви Маргарити пропонує привітне та спокійне середовище, яке знаходиться за декілька кроків від навчальних класів та кінного центру.

 

Обмін культурою, інтересами та досвідом стимулює зв’язок між студентами, викладачами, тренерами та персоналом. У школі королеви Маргарити складаються дружні стосунки на все життя.

 

Повсякденним життям приблизно 95 студентів опікується команда медичних працівників, які спільно працюють на благо дітей, що знаходяться під їх опікою. Кімнати розраховані на проживання 2-3-ьох студентів. Водночас студенти 12 класу проживають в кімнатах самостійно.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.