Мальта


Про країну

Коли ми говоримо про Мальту, перше що приходить на думку це мальовнича природа, кольорові фестивалі й безліч архітектурних пам’яток різних епох.

Кожного року цю країну відвідує велика кількість іноземців не тільки заради казкових пляжів і природи, але й задля вивчення англійської мови. Адже мовні програми на Мальті коштують дешевше ніж в інших європейських країнах, а навчання проводиться за британською методикою. Викладачі є або носіями мови або кваліфікованими спеціалістами. Шкільні аудиторії обладнані інтерактивними дошками та комп’ютерами, що дозволяє студентам швидко вивчити іноземну мову.

Також не треба забувати про різні активності, які пропонують школи. Екскурсії, заняття спортом та багато інших розваг доступні для студентів мовних шкіл. На літніх мовних програмах не має вікових обмежень. Навчатися можуть як і діти так й дорослі.

Крім того, під час навчання Ви отримаєте море позитивних емоцій від перебування на мальовничому курорті та відкриєте для себе абсолютно новий спосіб життя - той, де люди нікуди не поспішають і просто насолоджуються життям й сьогоднішнім днем.

 

Перспективи

Усі заняття й активності проводяться виключно англійською мовою, це дозволяє студентам швидко адаптуватися й освоїти іноземну мову. Адже постійне спілкування з викладачами й місцевими мешканцями дозволяє студентам збагатити свій словниковий запас за короткий час. А для тих, хто має бажання навчатися за кордоном є можливість підготуватися до здачі IELTS. Адже цей екзамен необхідний для вступу в університет.

 

Допомога експертів

Ми допоможемо Вам підібрати відповідний навчальний заклад і програму на Мальті, підготуватися до вступу, правильно оформити всі необхідні документи та отримати зарахування в обраний навчальний заклад. Під час навчання ми підтримуємо стосунки зі студентами та їх батьками й допомагаємо із вирішенням усіх питань, пов'язаних із навчанням на Мальті.

 

Для наших студентів усі послуги по зарахуванню та оформленню студентської візи є безкоштовними.

 

Вартість навчання

  • Мовні програми:

Мовні програми на Мальті - це не лише вдосконалення своєї англійської мови, а й насолода середземноморським кліматом за невисоку вартість! Програми діють на протязі цілого року. Пляжні вечірки, морські прогулянки, водні розваги, тепла атмосфера для кожного! 

 

Вік: 8-18, 18+

Вартість програм:

  • від 730 євро за 1 тиждень влітку
  • від 500 євро за 1 тиждень осінь / весна / зима

 

Вартість включає:

  • Заняття з мови
  • Навчальні матеріали
  • Екскурсії
  • Харчування
  • Проживання

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.