Англійська влітку та восени від GSE, Мальті

Своє тепло, морський бриз, англомовну освіту та незабутні враження ви можете знайти у  школі GSE (Gateway School of English)! Літній настрій, нові друзі, мультикультурне середовище, середземноморський клімат  - такі приємні миті шкільного життя!
Створімо їх разом!

Основна інформація

Що?  поїздка на Мальту + англійська 

Де?  GSE, Сент-Джуліанс, Мальта

Для кого? Для 12-17-річних

Проживання: 3-4-місні кімнати з ванною особистого користування у резиденції або приймальна сім'я

Харчування: повний пансіон, буфетне меню 

Програма та навантаження

Gateway School of English - одна з найкращих англомовних шкіл на Мальті, яка була заснована ще у 2002 році, віддає перевагу якості, а не кількості, об’єднуючи під своїм дахом академічну відмінність, найкращі умови облаштування та відданість індивідуальному підходу до студентів. Школа ліцензована Міністерством освіти і відповідає усім вимогам ELT English Language Teaching Council (визнане управління, яке регулює освітню галузь на Мальті).

Навчання англійській мові - 20 уроків на тиждень з носіями англійської!

Дозвілля - квест “У пошуках скарбів”, екскурсія місцевими пам’ятками, нічна прогулянка (у супроводі груп-лідерів), боулінг, шопінг-тур, екскурсії до рибальського селища, тур на човні затоками узбережжя, пляжні ігри, спортивні заходи.

 

 

   

Вартість за 1 тиждень станом на 2020 рік

501-590 євро навесні та восени

590-750 євро влітку

 

У вартість включено: 

 

 • Заняття англійською

 • Навчальні матеріали

 • Проживання

 • Харчування

 • Екскурсії

 


Додатково сплачується:

 • авіаквиток 

      

   

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.