Літні та осінні канікули від ESE English, Мальта

ESE English  - школа, яка належить до мережі освітніх закладів Claret Group, яка визнається такими акредитаторами, як EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK and FELTOM. Місія школи полягає у наданні міжнародним студентам найкращих умов для вивчення англійської мови.

Літні програми на Мальті діють з червня до початку вересня. Також є осінні програми.


 

Програми для дітей на Мальті

Young Learners (8-10 років)

Програма, розроблена спеціально для найменших учнів, які прагнуть вивчати англійську, насолоджуючись дружною компанією та теплим кліматом. Викладачі та тьютори знають безліч варіантів, як можна розважити малюків або стимулювати до запропонованих пізнавально-розважальних активностей! Діти перебувають під цілодобовим наглядом та не можуть залишити територію табору без супроводу дорослих.

 

Junior Camp (11-13 років)

Програма для юних підлітків передбачає вдосконалення розмовної англійської мови та розвитку умінь в аудіюванні, говорінні, письмі й читанні. Окрім цього, на шукачів пригод чекають кілька екскурсій: в Коміно, парк розваг та на кілька найкрасивіших пляжів на Мальті.

 

Teen Club (14-17 років)

Мовний курс для більш впевнених користувачів (середній рівень володіння англійською) старшого підліткового віку. Учасникам програми пропонується слідувати розкладу табору з його спортивними іграми та культурними заходами, проте дозволяється гуляти містом до 23 години (14-річним та до півночі - старшим дітям).


 

Основна інформація

Вік: 8-17 років

 

Дати заїздів: 5, 11, 24, 31 серпня

 

Тривалість програм: мінімум 2 тижні

 

Проживання: 2-3-місні кімнати,  резиденція (з 8 років) або приймальна сім’я (з 13 років)


 

Вартість програми станом на 2019 рік

від 1630 євро за 2 тижні

 

У вартість включено:

 

  • Навчання
  • Повний пансіон
  • Навчальні матеріали
  • Проживання у студентській резиденції
  • Трансфери до та з аеропорту
  • Реєстраційний збір


 

Додаткові витрати:

  • авіапереліт
  • кишенькові витрати

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.