Amsterdam University of Applied Sciences

Амстердамський університет прикладних наук (AUAS) базується в Нідерландах, в місті Амстердамі.

Місто є осередком освіти та досліджень у всіх можливих областях: культура і суспільство, торгівля, логістика, авіація, судноплавство, спорт, охорона здоров'я, освіта та багато іншого. У AUAS в повній мірі використовують це різноманіття можливостей для забезпечення найкращої освіти та підготовки найактуальніших досліджень.

  • Амстердам, Нідерланди

Цікаві факти:

  • 43,000 студентів

Опис університету:

Амстердамський університет прикладних наук (AUAS) базується в Нідерландах, в місті Амстердамі. Амстердам - ​​це космополітичне місто, в якому живуть і працюють люди 175 різних національностей, і в основному говорять англійською мовою. Місто є осередком освіти та досліджень у всіх можливих областях: культура і суспільство, торгівля, логістика, авіація, судноплавство, спорт, охорона здоров'я, освіта та багато іншого. У AUAS в повній мірі використовують це різноманіття можливостей для забезпечення найкращої освіти та підготовки найактуальніших досліджень.

Бізнес-сектор потребує випускників, які мають як міжкультурний, так і міжнародний (робота / навчання) досвід. З цієї причини AUAS інтегрує міжнародний досвід в їх навчальні програми та дослідницьку діяльність.

AUAS готує професіоналів завтрашнього дня. Практичні дослідження є важливим компонентом освітніх програм, що пропонуються університетом. Дослідження завжди стосуються реальних світових викликів, і проводяться в тісній співпраці як з вченими, так і з професіоналами, що працюють в конкретній дисципліні.

В останнє десятиліття дослідження стали характерною рисою багатогранної і актуальної вищої професійної освіти. Студенти кваліфікуються як професіонали на ринку праці завдяки їхній дослідницькій практиці.

Розташування:

Як основний культурний та інтелектуальний центр в Західній Європі, Амстердам забезпечує ідеальне середовище для академічного навчання. Амстердам приваблює студентів з усієї Голландії та за її межами.

Жителі Амстердама - Амстердаммери - легкі і завжди вітають іноземців. Англійська - неофіційний друга мова міста. Легко знайти англомовні книжкові магазини, телевізійні канали, меню ресторанів, бібліотечні ресурси і культурні заходи.

Також Амстердам - ​​яскраве і жваве місто. Маючи близько 800 000 жителів (в порівнянні з 7,5 мільйонами у Лондоні та 10 мільйонами в Парижі), він має всі переваги великого столичного центру, зберігаючи при цьому затишну теплу атмосферу.

Місто музеїв, художніх галерей, театрів, концертних залів і багатьох прекрасних парків, які влітку служать затишним місцем для укриття від сонця. Місто є домом для всесвітньо відомих музичних, оперних, театральних і танцювальних компаній, а також багатьох міжнародно визнаних художників.

Проживання:

Студентам Amsterdam Foundation Campus пропонується розміщення в одномісних і двомісних кімнатах студентських резиденції, а також надається допомога в пошуку житла для оренди. У кожній кімнаті в резиденції є ліжко, матрац, стіл, стілець, шафа, книжкові полиці, лампа і штори. На кухні є холодильник і плита.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.