Erasmus University Rotterdam

Erasmus University Rotterdam - ​​високорейтинговий міжнародний дослідницький університет, розташований в динамічному місті Роттердамі.

Заснований в 1913 році, в даний час він є одним з найбільших університетів Нідерландів з кількістю студентів близько 33,000 чоловік і дослідницькою спільнотою близько 3000 осіб.

  • Роттердам, Нідерланди

  • Заснований у 1913 році

Цікаві факти:

  • 33,000 студентів

  • Світовий рейтинг: 70-е місце (The Times World University Ranking 2019)

Опис університету:

Erasmus University Rotterdam - ​​високорейтинговий міжнародний дослідницький університет, розташований в динамічному місті Роттердамі.

Заснований в 1913 році, в даний час він є одним з найбільших університетів Нідерландів з кількістю студентів близько 33,000 чоловік і дослідницькою спільнотою близько 3000 осіб. Вчені та студенти семи факультетів і двох установ працюють над глобальними соціальними проблемами в наступних областях:

-здоров'я,

-бізнес

-управління

-культура.

Erasmus University Rotterdam інвестує в науку, що має велике значення. Зв'язок і взаємодія між наукою і суспільством, між теорією і практикою, є частиною ДНК університету.

 

Розташування:

Роттердам можна вважати світовим містом. Тут знаходиться найбільший в Європі порт, проходить безліч міжнародних фестивалів, спортивних та музичних заходів.

Роттердам - жваве портове місто з багатою торговою історією, що відкриває перед студентами і випускниками багато можливості для міжнародної кар'єри у сфері бізнесу та менеджменту.

Проживання:

The Student Hotel Rotterdam розташований поруч із центром Роттердама. Студентам пропонуються стильні помешкання з безкоштовним Wi-Fi. На території закладу працює ресторан.

Кімнати оснащені телевізором з плоским екраном та окремою ванною кімнатою з душем або ванною. Деякі помешкання облаштовані міні-кухнею.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.