Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences був заснований в 1996 році і на сьогодні є одним з провідних університетів в Нідерландах, в якому навчаються близько 44,000 студентів з 70 країн світу.

  • Тільбург, Ейндховен, Венло (Нідерланди)

  • Заснований у 1996 р.

Цікаві факти:

  • 44,000 студентів

  • 3,500 іноземних студентів

  • понад 70 національностей

Опис:

Fontys University of Applied Sciences був заснований в 1996 році і на сьогодні є одним з провідних університетів в Нідерландах, в якому навчаються близько 44,000 студентів з 70 країн світу.

Назва університету «fontys» має латинське походження і означає в перекладі - «ресурс». Своєю основною метою університет бачить перетворення себе в ідеальний ресурс для отримання знань із самих різних сфер.

В даний час університет має три кампуси - в Ендховені, Тільбурзі і Венло, на кордоні Бельгії і Німеччини, в найбільш розвинутому регіоні Європи.

Міжнародний кампус Венло пропонує здобути освіту за ступенем бакалавра і магістра англійською, голландською та / або німецькою мовами, співпрацює з більш ніж 70 партнерськими університетами, а також з найбільшими світовими компаніями (Sony Ericsson, Hugo Boss, Henkel, IMB, Beiersdorf, Coca Cola і т.д.), відправляючи студентів на стажування в ці компанії.

Студентам пропонується якісна професійно-орієнтована освіта європейського рівня за доступною ціною.

Розташування:

  • Ейндховен

Міжнародний кампус Фонтіс в Ейндховені розташований на південному-сході Нідерландів, в так званому регіоні «Brainport», який є міжнародним центром науки і техніки, де високотехнологічні компанії розробляють і вдосконалюють сучасні промислові та споживчі товари для клієнтів зі всього світу.

  • Тілбург

Тілбург відомий як центр культурного життя Нідерландів. Тут регулярно проводяться різні фестивалі, виставки та інші культурні заходи. Міжнародний кампус Фонтіс розташований на околиці Тілбурга, але до нього легко дістатися на автобусі або на велосипеді.

  • Венло

«Фонтіс Венло» - це молодий кампус з багаторічною історією. Спочатку на території колишньої садиби Де Вільдербек (в лісі якої є охоронювані пам'ятки римської епохи) був заснований Університет прикладних наук Венло. В кінці 1990-х років установа приєдналася до університету Фонтіс. Кілька реконструкцій та розширень допомогли будівлям кампусу стати «сучасним всередині і зовні». Сьогодні в кампусі знаходяться інститути підготовки вчителів Fontys (FHKE), технологій і логістики (FHTenL) і Міжнародна школа бізнесу Фонтіс (FIBS).

Хоча центр міста Венло був відновлений після Другої світової війни, реконструкція фасадів будівель відбувалася з урахуванням архітектурних особливостей і відповідно до епохи їх побудови. Місту вдалося зберегти історичну спадщину, тут є будівлі, які належать до ХІV століття. З 2013 по 2015 рік, разом з Гаагою, Венло був обраний як кращий центр міста в Нідерландах.

Близьке розташування до річки Маас (одна з трьох найбільших річок в Нідерландах) і Німеччини роблять Венло одним з найважливіших в Європі логістичних центрів. Його оточують шість аеропортів: Ейндховена, Маастрихта / Аахена, Дюссельдорфа, Веце, Кьольна / Бонна і Дортмунда. Міжнародний статус Венло і дух підприємництва в повній мірі можна відчути в кампусі Фонтіс у Венло, в якому навчаються студенти більш ніж 50 національностей.

Проживання:

Кампуси Фонтіс не мають власних гуртожитків. У Тілбурзі і Ейндховені існують спеціальні агентства, які надають студентам житло. Кожне з приміщень розраховане на одного мешканця, повністю обладнано меблями, є постільна білизна, доступ до Інтернету. Кухня, санвузол і пральна машина - загальні.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.