Hanze University of Applied Science

Hanze University of Applied Science - найбільший університет прикладних наук на півночі Королівства Нідерландів.
Університет пропонує своїм студентам «навчання, орієнтоване на отримання практичного досвіду». Це означає, що студенти набувають знання, не лише навчаючись в класах, але також працюючи в проектних групах під наглядом лектора або професійного експерта. Університет пропонує своїм студентам «навчання, орієнтоване на отримання практичного досвіду». Це означає, що студенти набувають знання, не лише навчаючись в класах, але також працюючи в проектних групах під наглядом лектора або професійного експерта.

  • Гронінген, Нідерланди

  • Заснований у 1986 році

Цікаві факти:

  • близько 25,000 студентів

Опис:

Hanze University of Applied Science - найбільший університет прикладних наук на півночі Королівства Нідерландів.

Університет був заснований в 1986 році в результаті об'єднання місцевих інститутів прикладних наук, найстарішим з яких була Академія Мінерва, заснована в 1798 році, яка була першим інститутом з безліччю напрямків практичного вищої освіти в Нідерландах спеціалізуючись на сучасному мистецтві, дизайні та поп-культурі. Першим міжнародним факультетом університету став факультет Міжнародного Бізнесу і Менеджменту відкритий в 1997.

Hanze University of Applied Science має репутацію міжнародного ВНЗ завдяки кільком фактам. По-перше, викладання проводиться на різних мовах, включаючи англійську, німецьку і голландську. Крім цього, університет бере участь у програмі обмінів - ERASMUS, пропонуючи своїм студентам можливість навчання за обміном в більш ніж 70 партнерських університетах по всьому світу. В університетів навчаються студенти більш ніж 50 національностей.

Університет пропонує своїм студентам «навчання, орієнтоване на отримання практичного досвіду». Це означає, що студенти набувають знання, не лише навчаючись в класах, але також працюючи в проектних групах під наглядом лектора або професійного експерта. Проектні групи працюють над реальними проблемами, з якими стикаються компанії і професіонали. Робота в проектній групі передбачає спільну роботу зі студентами, у кожного з яких є свій досвід і своя думка. Ця практично орієнтована, інтерактивна програма в багатонаціональному оточенні готує студентів до майбутньої кар'єри.

Завдяки практично орієнтованій освіті, багато студентів знаходять роботу відразу після закінчення університету. Наприклад, 95% випускників програми Міжнародного Бізнесу та Управління знаходять роботу протягом двох місяців після закінчення університету.

Hanze - це великий, всеосяжний університет, який уже понад два століття навчає кваліфікованих і відданих справі фахівців. Наш світ змінився за останні двісті років, і Hanze University of Applied Science змінився разом з ним.

Розташування:

Гронінген - найбільше місто на півночі Нідерландів із давньою історією (дата заснування 1040 р.) та великою студентською спільнотою  ( близько 50,000 студентів).

Гронінген є центром і економічною столицею півночі Нідерландів, його вважають другим за якістю студентського життя містом в Нідерландах після Амстердама. Також він славиться розвиненою велосипедною інфраструктурою. На думку багатьох студентів, Гронінген - найкраще місто з точки зору послуг, безпеки та екології.

Проживання:

Університет не має власного гуртожитку, проте в місті діє служба SSH, яка допомагає студентам знаходити житло за розумною ціною. SSH має кілька міжнародних студентських гуртожитків, що складаються з майже 1200 обставлених кімнат зі зручностями на поверсі. Таку кімнату можна орендувати на максимальний термін 12 місяців. Також можна звернутися в агентства-партнери університету.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.