HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences - професійний університет у голландській провінції Зеландія.

Будучи університетом прикладних наук, HZ позиціює себе як експерт у галузі водних ресурсів і землі, туризму та бізнесу, промисловості та логістики.

  • Вліссінген, Розендаль, Мідделбург (Нідерланди)

  • Заснований у 1987 р.

Цікаві факти:

  • 4500 студентів

Опис:

HZ University of Applied Sciences - професійний університет у голландській провінції Зеландія.

Викладачі та співробітники університету приділяють велику увагу індивідуальному коучингу. Особистий тютор допоможе вибрати курси та підготувати студента до майбутнього працевлаштування.

Будучи університетом прикладних наук, HZ позиціює себе як експерт у галузі водних ресурсів і землі, туризму та бізнесу, промисловості та логістики. Наші Міжнародні програми університету повністю відповідають сучасним критеріям.

Розташування:

  • Вліссінген - портове місто в Нідерландах розташоване на острові Валхерен.

  • Розендаль - місто і громада на півдні Нідерландів.

Міддельбург - місто в Південно-західній частині Нідерландів на острові Валхерен, столиця провінції Зеландія, колишнє місто-фортеця, розташоване на «каналі крізь Валхерен».

Проживання:

Особистих резиденцій в університеті немає. Однак HZ співпрацює з житловими компаніями APV та Villex, щоб полегшує студенту процес бронювання житла. Після реєстрації в HZ, ви можете почати бронювати номер. Вам необхідно забронювати проживання самостійно.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.