Inholland University of Applied Sciences

Як університет прикладних наук, Inholland бачить свою соціальну місію в забезпеченні студентів якісною освітою. Університет відомий теплою і доброзичливою атмосферою та особистісним підходом і прихильністю до студентів. У дев'яти університетських містечках університет пропонуємо близько 80 програм бакалавріату в усіх областях навчання: від охорони здоров'я до економіки, від технології до освіти. Крім того, Inholland пропонує сім магістерських програм. Алкмар, Амстелвен, Амстердам, Роттердам, Делфт, Гаага, Дємен, Дордрех, Гарлем (Нідерланди)

Опис:

Як університет прикладних наук, Inholland бачить свою соціальну місію в забезпеченні студентів якісною освітою. Університет відомий теплою і доброзичливою атмосферою та особистісним підходом і прихильністю до студентів. У дев'яти університетських містечках університет пропонуємо близько 80 програм бакалавріату в усіх областях навчання: від охорони здоров'я до економіки, від технології до освіти. Крім того, Inholland пропонує сім магістерських програм. Всі курси орієнтовані на потреби професійної сфери.

Курси університету містять міцну дослідницьку програму, в якій особлива увага приділяється практичним дослідженням. Це не лише допомагає підвищити якість освіти, а й допомогти студентам отримати досвід. Інхолланд пропонує набагато більше, ніж просто професію, для якої ви вчитеся. Індивідуальний розвиток і лідерство є невіддільною частиною навчальної програми.
 

Розташування:

Кампуси Inholland University of Applied Sciences розташовані у великих містах Нідерландів і недалеко від громадського транспорту. Нідерланди є воротами як в європейські, так і в країни всього світу. Кампуси розташовані у містах Алкмар, Амстелвен, Амстердам, Роттердам, Делфт, Гаага, Дємен, Дордрех, Гарлем.

Проживання:

Університет не має власного гуртожитку, проте в містах функціонує Student Hotel, в якому студенти мають можливість забронювати житло. Таку кімнату можна орендувати на максимальний термін 12 місяців. Також можна звернутися в агентства-партнери університету.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.