Maastricht University

Державний дослідницький університет, що пропонує студентам вивчати унікальні програми бакалаврату та магістратури за допомогою інноваційних методів навчання.
 
 • Маастрихт, Нідерланди
 • Заснований у 1976 році

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #127 (The Times Higher Education World University Rankings 2022)
 • Університет в топ-100 університетів світу за наступними напрямками: Law - 23; Education - 33; Clinical, pre-clinical & health - # 64; Business & Economics - #72; Psychology - 82
 • Наявність таких унікальних для Нідерландів програм навчання, як LLB in European Law, Bachelor in European Public Health, Master in Forensics, Criminology and Law і Master in Global Health
 • Можливість отримати диплом від іспанського університету Universidad Autónoma de Madrid на програмі LLB in European Law

 

   

Опис університету:

Історія університету розпочалася ще у 60-х роках XX століття, коли уряд країни вирішив відкрити новий медичний факультет. Тоді Маастрихт став одним з міст, які погодилися відкрити його на своїй території. Закриття шахт та необхідність економічної реструктуризації Південного Лімбурга вплинули на рішення уряду відкрити медичний факультет саме у Маастрихті. На початку 70-х років у країні не вистачало медиків, тому у 1974 році університет розпочав приймати на навчання студентів без офіційного на те дозволу уряду і лише 9 січня 1976 року університет отримав від королеви Юліани юридичне підтвердження.
 
Сьогодні університет, що посідає високі місця у різних рейтингах як країни, так і світу, пропонує 19 бакалаврських та понад 60 магістерських програм. До того ж його вважають міжнародним університетом, адже 50% студентів та 40% викладачів - це представники більш ніж 100 країн світу. 
 
Викладачі проводять заняття за методом Problem-Based Learning (PBL), тому студенти працюють в невеликих групах, беруть участь у тренінгах, відвідують менше лекцій, а під час практичних занять намагаються знайти вирішення актуальних проблем людства. 
 

Університет складається з:

 

 • Faculty of Health, Medicine and Life Sciences
 • Faculty of Arts and Social Sciences
 • Faculty of Law
 • Faculty of Psychology and Neuroscience
 • Faculty of Science and Engineering
 • School of Business and Economics
 
Maastricht University входить до складу таких організацій, як WUN (Worldwide University Network), YERUN (Young European Research Universities), YUFE (Young Universities for the Future of Europe), YMP (York-Maastricht Strategic Partnership), Maastricht University (UM) Campus Brussels, UNU-MERIT (United Nations University - Maastricht Economic and Social Research Institute on Innovation and Technology), MUNDO (Maastricht University Centre for International Cooperation in Academic Development), SHE Collaborates (The School of Health Professions Education), MWoE (Maastricht, Working on Europe), Maastricht UMC+ in India, AMIBM (Aachen-Maastricht Institute for Biobased Materials), RegMed XB (Regenerative Medicine Crossing Borders), CERiM (Centre of European Research in Maastricht) та ITEM (Institute for Transnational and Euregional cross-border cooperation and Mobility). Також університет співпрацює з 400 міжнародними компаніями.
 
Окрім навчання студенти також можуть практикувати свої навички у Brightlands Maastricht Health Campus, Brightlands Chemelot Campus, Brightlands Campus Greenport Venlo або Brightlands Smart Services Campus. До того ж університет пропонує студентам понад 50 спортивних секцій та тренування у спортзалі.
 

Розташування:

Маастрихт - одне з найкрасивіших міст Нідерландів та столиця провінції Лімбург, що знаходиться у південно-східній частині країни між Бельгією та Німеччиною. По обидві сторони місто, яке заснували ще понад 2000 років тому, омиває річка Маас. Місто також стало більш відоме у світі після підписання там "Маастрихтського договору" у 1992 році, який ознаменував утворення Європейського Союзу. 

 

 

   

  Сьогодні у місті проживають понад 120 тисяч осіб, які розмовляють нідерландською, лімбурзькою, французькою, німецькою або англійською мовами, діють понад 100 міжнародних інститутів та організацій, а також працюють 10 театрів та музеїв, 3 кінотеатри, безліч кафе та ресторанів. Також варто зауважити, що за останні десятиліття Маастрихт перетворився з тихої провінції на міжнародне студентське місто, адже понад 10% населення – студенти і майже половина з них – представники інших країн. 

   

Проживання:

Maastricht Housing та Maastricht University Guesthouse - організації, які діють в університеті та допомагають студентам з пошуку та бронювання житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.