Neynrode Business School

Neynrode Business School - єдиний приватний університет Нідерландів. заснований у 1946 р. і знаходиться на території старого замку у м. Брейкелен, між Амстердамом та Утрехтом.

  • Брейкелен, Нідерланди

  • Заснований у 1946 р.

Цікаві факти:

  • Єдиний приватний університет у Нідерландах

  • Акредитації: Nederlands Vlaams Accreditatie Orgaan (NVAO), Association of MBAs (AMBA) и Commissie Eindtermen Accountantsopleiding (CEA)

Опис:

Neynrode Business School - єдиний приватний університет Нідерландів. заснований у 1946 р. і знаходиться на території старого замку у м. Брейкелен, між Амстердамом та Утрехтом.

Університет Нейенроде був заснований топ-менеджментом голландських міжнародних компаній, таких як KLM, Philips, Shell та Unilever. У 1992 році університет вирішив стати незалежним від державних субсидій, оскільки субсидовані університети Нідерландів не мали права вибірково приймати студентів на навчання.

Сьогодні Neynrode Business School володіє сильною міжнародною репутацією в області бізнесу та досліджень. Тісні зв'язки з провідними міжнародними освітніми структурами, такими як Erasmus University Rotterdam (Нідерланди), Гарвардський університет, Стенфордський університет (США) і Університет Санкт-Галлена (Швейцарія) робить університет Нейенрод одним з провідних європейських навчальних закладів для майбутніх менеджерів, політиків та бізнесменів.

Викладання ведеться англійською мовою та сфокусоване на підприємництво, креативність та відповідальне ведення справ. Крім теоретичного навчання, тут передбачена професійна практика, а також поїздки з проектами в Ефіопію, Індію та Китай.

З першого дня заснування і до сьогодні головний девіз університеті говорить - "Для бізнесу, біля бізнесу", що визначає важливе місце практики, яка проявляється в тісних контактах і постійній співпраці зі світом бізнесу.

Розташування:

Університет розташований на 140 акрах землі з замком XIII століття, який являє собою паркову садибу, оточену ровом, з красивою ландшафтною інфраструктурою, де панує унікальна атмосфера для роботи і навчання. З 2001 року цей замок знаходиться під захистом закону "Історичні будівлі і стародавні пам'ятники". Садиба розміщена в оточенні річки Вехт і каналу Амстердам-Рейн, оленячого парку, лабіринту, розарію, пішохідних і бігових лісових доріжок. Уроки проводяться в сучасних, багатофункціональних освітніх будівлях з широким розмаїттям лекційних залів, оснащених передовими презентаційними та комунікаційними приладами. На кампусі є бібліотека, мультимедійні класи, аудиторії для групової та проектної роботи, тренажерний зал і фітнес-центр, їдальня, тенісний корт, бігові доріжки, кімнати для розміщення студентів.

Проживання:

Розміщення на кампусі університету проходить в 297 номерах чотирьох типів, які знаходяться в п'яти будинках - Postma, Weyer, Kuneman, Klaasesz і Philips. Будинки розташовані навколо центральної площі "The Rostrum", в декількох хвилинах ходьби від навчальних класів, їдальні та спортивних споруд університету. У всіх номерах є доступ до Інтернету, кабельне телебачення, телефонний зв'язок. Розміщення в гуртожитках можливе з 15 серпня.

  • Номери без меблів (для студентів, що навчаються на ступінь магістра) - це не обставлені кімнати, площею близько 20 квадратних метрів, з окремою ванною кімнатою. Такий тип номера може бути знятий одним або двома студентами одночасно.

  • Люксові номери з міні-кухнею і без неї (доступні для студентів IMBA) - це повністю мебльовані кімнати з ліжком, робочим столом і кріслом, диваном, шафою, власною ванною кімнатою і кухнею. Номери є двох розмірів - 25 і 30 квадратних метрів.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.