Rotterdam University of Applied Sciences

Rotterdam University of Applied Sciences був заснований в 1988 році після злиття 19 інститутів в єдиний університет. В той час злиття дозволило об'єднати під крило одного університету понад 10 тисяч студентів і понад півтори тисячі викладачів.

  • Роттердам, Дордрехт (Нідерланди)

  • Заснований у 1988 р.

Опис:

Rotterdam University of Applied Sciences був заснований в 1988 році після злиття 19 інститутів в єдиний університет. В той час злиття дозволило об'єднати під крило одного університету понад 10 тисяч студентів і понад півтори тисячі викладачів. ВНЗ був поділений на 4 факультети.

Через багато років, університет реформував систему навчання, провів переоцінку цінностей і вимог ринку праці, здійснив додаткове злиття з Вищою школою економіки; всі поступальні кроки допомогли подолати труднощі та переорієнтуватися зі звичайного навчального закладу в сучасний, що відповідає актуальним викликам сьогоднішнього суспільства.

Розташування:

Роттердам є сучасним динамічним містом, другим за величиною містом в Нідерландах з населенням понад 600 тисяч осіб; щорічно місто приймає різні фестивалі, концерти і театральні вистави. Тут розташовані штаб-квартири найбільших компаній, серед яких знаменита компанія Unilever, найбільший в Нідерландах медичний центр Erasmus MC. Щорічний кінофестиваль Film Festival Rotterdam є одним з найпопулярніших подій у Нідерландах, можна також згадати про найбільші фестивалі, серед яких Summer Carnival, North Sea Jazz Festival, а також the City Racing, крім цього відомі спортивні заходи - марафон Роттердама і світовий турнір з тенісу ABN AMRO.

Проживання:

Університет допомагає міжнародним студентам знайти якісне житло на час навчання в університеті і для цього резервує номери в організації Stichting Studenten Huisvesting, яка надає проживання в резиденціях. Крім цього, для тих міжнародних студентів, яким не вистачило місць у резиденціях, пропонується інформація про незалежну орендуі житла в Роттердамі.

Резиденції дають можливість укласти контракт на проживання протягом 6-12 місяців. Більшість варіантів розміщення надається в районі Krailingen. Проживання університет надає тільки для своїх студентів.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.