Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences є одним з найбільших вищих навчальних закладів Нідерландів, в якому навчається близько 27 000 студентів. Saxion пропонує широкий спектр курсів, включаючи багато програм, що викладаються англійською мовою.

  • Девентер, Енсхеде, Апелдорн, Хенгело (Нідерланди)

  • Заснований у 1875 р.

Цікаві факти:

  • 27,000 студентів

  • 3,500 іноземних студентів

Опис:

Saxion University of Applied Sciences є одним з найбільших вищих навчальних закладів Нідерландів, в якому навчається близько 27 000 студентів. Університет із багатою історією - його коріння можна простежити до 1875 року. Злиття двох навчальних закладів, Hogeschool Enschede і Hogeschool Ijselland в 1998 році проклало шлях для створення університету в його нинішньому вигляді. Це злиття дозволило Saxion University of Applied Sciences ще більше зміцнити свої позиції серед голландських університетів.

Saxion пропонує широкий спектр курсів, включаючи багато програм, що викладаються англійською мовою. Якість освіти контролюється Міністерством освіти, культури та науки Нідерландів.

Спільнота студентів-іноземців налічує 3500 чоловік, в цілому 89 різних національностей.

Розташування:

Saxion University of Applied Sciences має чотири кампуси на сході Нідерландів - у містах Девентер, Енсхеде та Апелдорн. Завдяки важливому внеску сільського господарства в місцеву економіку, цей регіон славиться своєю красивою сільською місцевістю і досить розслабленим темпом життя. Проте, у всіх цих містах є хороше транспортне сполучення, а це означає, що метушня великих міст Амстердама, Роттердама, Утрехта і Гааги знаходиться не більше ніж в 1,5 годинах їзди.

Проживання:

Всім іноземним студентам Saxion University of Applied Sciences надає гуртожиток протягом 1 курсу навчання. Студенти розміщуються в одномісних кімнатах. Душ і туалет - на поверсі. У гуртожитку є загальні кухні та кімнати відпочинку, а також доступ до інтернету. Харчування не надається.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.