Stenden University of Applied Sciences

Динамічний університет на півночі Нідерландів, що швидко розвивається. Університет пропонує інноваційну фахову вищу освіту. Кожна із запропонованих тут бакалаврських та магістерських об'єднує теоретичну і практичну підготовку.

  • Леуварден, Єммен (Нідерланди)

  • Заснований у 1987 році

 

Цікаві факти:

  • 11,000 студентів
  • 60 національностей

     

Опис:

Stenden University of Applied Sciences - динамічний університет на півночі Нідерландів, що швидко розвивається. У ньому навчається близько 11 000 студентів з 60 різних країн. Університет пропонує інноваційну фахову вищу освіту. Кожна із запропонованих тут бакалаврських та магістерських об'єднує теоретичну і практичну підготовку. Отримання практичного досвіду вже під час навчання ставиться на перше місце. Саме тому тут пропонуються кращі лабораторії і практичні класи. Безсумнівним плюсом навчання в Stenden University of Applied Sciences також є вигідне співвідношення ціни і якості програм.

 

З відгуком про навчання на бакалавраті Stenden University of Applied Sciences можна ознайомитися тут.

 

Розташування:

  • Леуварден

Леуварден - по-справжньому студентське місто! Місто є столицею провінції Фрісландія із населення приблизно 95 тисяч чоловік, з яких 20 тисяч - студенти.

У центрі міста кілька театрів, безліч кафе, ресторанів, спортивних клубів і торговельних центрів. Швидкісний поїзд з'єднує Леуварден з Амстердамом, Роттердамом і багатьма іншими містами Європи.

Кампус університету в Леувардене в даний час є домом для більш ніж 11 тисяч студентів з 65 різних країн і налічує близько 1000 співробітників. Кампус розташувався в сучасній будівлі й має безліч класів з усім необхідним для навчання обладнанням. Відкритий простір з сучасними комп'ютерами та конференц-залом побудовано у формі амфітеатру. Тут також є спеціальний «Бульвар знань», бібліотека, перукарня, кафе, банк і навіть агентство з працевлаштування.

 

  • Єммен

Єммен, місто з населенням 110 тисяч жителів, знаходиться на північному сході Нідерландів і було визнане найпривабливішим містом для проведення дозвілля. Не дивно, що місто перетворилося на динамічний центр студентського життя. Прихильники спорту знайдуть тут 13 спортивних залів і 8 басейнів. Студентський квиток дозволяє студентам скористатися всіма перевагами студентського життя за дуже низькою ціною. Ті, хто віддає перевагу більш спокійному відпочинку, знайдуть тут безліч кафе, часто відвідуваних студентами. З житлом тут ніколи не буває складнощів: університет має три окремих студентські гуртожитки з повністю меблювання кімнатами. Економіка Єммена і його вигідне розташування забезпечує безліч можливостей для стажувань і відмінні перспективи для випускників у сфері економіки та технічних спеціальностей.

 

Проживання:

Студентське містечко, яке розташоване на території кампусу, складається з 15 гуртожитків. За допомогою університетського онлайн-сервісу студенти можуть забронювати окрему кімнату або кімнату на 2-3-х студентів із загальним душем і кухнею.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.