The Hague University of Applied Science

The Hague University of Applied Sciences заснований в 1987 році в результаті об'єднання 14 освітніх центрів. Система університету пропонує комфортні умови іноземним студентам, для успішного процесу навчання - багато спеціальностей викладаються англійською мовою.

  • Гаага, Зутермер, Делфт (Нідерланди)

  • Заснований у 1987 році

Цікаві факти:

  • понад 25,000 студентів

Опис:

The Hague University of Applied Sciences заснований в 1987 році в результаті об'єднання 14 освітніх центрів. Система університету пропонує комфортні умови іноземним студентам, для успішного процесу навчання - багато спеціальностей викладаються англійською мовою.

Університет ділиться на 4 кампусу:

  • Гаага (Central Campus)

Central Campus розташований в Гаазі й всі основні міжнародні програми пропонуються саме в цьому місті. На території кампусу у вільний час люблять відпочивати студенти, викладачі та працівники університету.

Кампус розташований в декількох хвилинах від великого торгового центру Megastores і в декількох кілометрах від центру міста.

  • Зутермер

Кампус The Hague University of Applied Sciences в якому викладаються такі програми: комп'ютерні науки, бізнес і IT-менеджмент, управління інформаційною безпекою. Остання програма є єдина у своєму роді, пропонована в Нідерландах.

  • Делфт

Цей кампус спеціалізується на престижних програмах технічної освіти. Тут можна пройти навчання на факультетах Academy for Technology, Innovation and Society Technology and the Academy of ICT & Media.

  • Гаага (Academy of Sport Studies)

Кампус прикладних наук розташований в прекрасному місці на узбережжі, недалеко від пляжу і моря. Тут пропонується програма спортивного менеджменту. Найближчим часом прогнозується відкриття міжнародного висококваліфікованого спортивного та освітнього комплексу.

Розташування:

Гаага - місто на заході Нідерландів, біля Північного моря, резиденція нідерландського уряду і парламенту, столиця провінції Південна Голландія та осідок нідерландського короля. У Гаазі розташовані відомі міжнародні правові фундації: Міжнародний суд ООН та Міжнародний кримінальний суд.

З такою концентрацією міжнародних органів в місті, університет Гааги пропонує студентам спеціальності «Міжнародне та Європейське право», «Міжнародний бізнес і менеджмент», «Державне управління», «Європейська культура» та інші.

Проживання:

При вступі в The Hague University of Applied Sciences, слід враховувати, що тут немає розміщення для студентів на території кампусу. З огляду на складність в пошуку житла для іноземних студентів, університет співпрацює з приватними проживаннями та допомагає студентам з бронюванням проживання.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.