Tilburg University

Тільбургского університет - відносно невеликий університет, який спеціалізується в галузі суспільних наук, мистецтв і гуманітарних наук.

Університет робить вагомий внесок у розв’язання соціальних питань. Досягає цього шляхом діалогу і об'єднання людей з різних дисциплін і організацій.

  • Тільбург, Нідерланди

  • Заснований у 1927 році

Цікаві факти:

  • 13,000 студентів

  • Світовий рейтинг: Топ 250 (The Times World University Ranking 2019)

Опис:

Тільбургского університет - відносно невеликий університет, який спеціалізується в галузі суспільних наук, мистецтв і гуманітарних наук.

Університет робить вагомий внесок у розв’язання соціальних питань. Досягає цього шляхом діалогу і об'єднання людей з різних дисциплін і організацій. Університет запрошує компанії, організації, уряд і громадянське суспільство працювати разом для розробки нових ідей і рішень, які мають цінність для суспільства.

Якість освіти, соціальна орієнтація і сильний спільний дух становлять основу місію Тільбургського університету. Зелений кампус університету створює комфортну атмосферу для розвитку міжнародної спільноти, де студенти і викладачі можуть мотивувати один одного.

Розташування:

Тільбург, місто в Нідерландах, в південній провінції Північний Брабант. Місто з населення близько 215,000 чоловік є другим за розмірами у Північному Брабанті, та 6 у Нідерландах.

Тільбург - один з наукових та освітніх центрів країни.

Економіка Тільбурга в основному була сконцентрована на вовняній галузі протягом багатьох століть, проте, з 1960-х років, місто добилися великого прогресу в різних видах галузей. Хімічна компанія International Flavors & Fragrances відкрила завод в Тілбурзі. У 1980-х роках, японська компанія Fujifilm відкрила своє представництво. Такі страхові компанії як Interpolis і CZ мають штаб-квартири в місті. Один з офісів Iris Ohyama Inc був відкритий в Тілбурзі. Так само в тут розташована європейська фабрика компанії Tesla Motors, на якій збирають електромобіль Tesla Model S.

Проживання:

Іноземним студентам щомісяця на проживання в Нідерландах знадобиться близько € 800- € 1000. У ці витрати входить орендна плата, харчування, страховка, проїзд на громадському транспорті, покупка навчальних матеріалів, кишенькові витрати.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.