University of Amsterdam

Амстердамський університет є одним з найстаріших та найбільш відомих в Європі наукових університетів. Сьогодні це один з інтелектуальних центрів світу, в якому понад 30 000 студентів, 6000 Співробітників, 3000 дослідників PhD і сотні різних національностей.

  • Амстердам, Нідерланди

  • Заснований у 1632 р.

Цікаві факти:

  • 32 000 студентів (з яких 5 000 є іноземними студентами)

  • Щорічно публікується 9 500 наукових статей

  • Світовий рейтинг: 62-е місце (The Times World University Ranking 2019)

Опис університету:

Амстердамський університет є одним з найстаріших та найбільш відомих в Європі наукових університетів. Сьогодні це один з інтелектуальних центрів світу, в якому понад 30 000 студентів, 6000 Співробітників, 3000 дослідників PhD і сотні різних національностей. UvA пов'язана з тисячами дослідників і сотнями державних і приватних установ в Нідерландах і в усьому світі. ВНЗ має міжнародне бачення, яке поєднується з характером і історією Амстердаму як незалежного, інноваційного і привабливого міста.

Місія UvA полягає в наданні академічної освіти для майбутніх лідерів і новаторів, проведенні інноваційних досліджень і використанні результатів для розробки соціально важливих проектів.

Університет надає освіту для широкої групи студентів - незалежно від їх походження або переконань, готуючи їх до глобального ринку праці.

Академічні співробітники отримують простір і можливості, необхідні для проведення інноваційних та міждисциплінарних досліджень


 

Розташування:

Як основний культурний та інтелектуальний центр в Західній Європі, Амстердам забезпечує ідеальне середовище для академічного навчання. Амстердам приваблює студентів з усієї Голландії та за її межами.

Жителі Амстердама - Амстердаммери - легкі і завжди вітають іноземців. Англійська - неофіційний друга мова міста. Легко знайти англомовні книжкові магазини, телевізійні канали, меню ресторанів, бібліотечні ресурси і культурні заходи.

Також Амстердам - ​​яскраве і жваве місто. Маючи близько 800 000 жителів (в порівнянні з 7,5 мільйонами у Лондоні та 10 мільйонами в Парижі), він має всі переваги великого столичного центру, зберігаючи при цьому затишну теплу атмосферу.

Місто музеїв, художніх галерей, театрів, концертних залів і багатьох прекрасних парків, які влітку служать затишним місцем для укриття від сонця. Місто є домом для всесвітньо відомих музичних, оперних, театральних і танцювальних компаній, а також багатьох міжнародно визнаних художників.

Проживання:

Студентам Amsterdam Foundation Campus пропонується розміщення в одномісних і двомісних кімнатах студентських резиденції, а також надається допомога в пошуку житла для оренди. У кожній кімнаті в резиденції є ліжко, матрац, стіл, стілець, шафа, книжкові полиці, лампа і штори. На кухні є холодильник і плита.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.