University of Twente

University of Twente - провідний міжнародний дослідницький університет в Європі, розташований в Нідерландах. В університеті пропонується 6 бакалаврських програм англійською мовою і 14 на голландській у сфері соціальних і інженерних наук.

  • Енсхеде, Нідерланди

  • Заснований у 1961 році

Цікаві факти:

  • близько 9,000 студентів

  • Світовий рейтинг: 184-е місце (The Times World University Ranking 2019)

Опис:

University of Twente - провідний міжнародний дослідницький університет в Європі, розташований в Нідерландах. В університеті пропонується 6 бакалаврських програм англійською мовою і 14 на голландській у сфері соціальних і інженерних наук. Викладацький склад університету складає близько 3300 фахівців, професорів і вчених, які забезпечують кваліфіковане навчання понад 9000 студентів.

Шість дослідницьких інститутів мають репутацію світового рівня в багатьох областях, включаючи нанотехнології, біомедичні технології, інформаційні технології, дослідження в галузі управління та енергетики.

Міждисциплінарний підхід університету - це поєднання технологій з поведінковими та соціальними науками - дає University of Twente унікальну позицію. Студент має звикнути до перетину кордонів і несподіваним наукових зв'язків.

Голландська освіта відома у всьому світі своєю інтерактивністю та фокусом на колективній роботі, незалежності та індивідуальному мисленні. В UT такий підхід іде ще далі. У їх модульних програмах складні командні проекти, особисте зростання і соціальний вплив йдуть рука об руку, роблячи навчання ефективним, надійним і більш привабливим, ніж будь-коли.

Глобальні зміни вимагають особистісних якостей, а не тільки інтелекту. Ось чому університет вкладає значні кошти в особисте зростання кожного студента. Університет не просто передає знання, але також допомагаємо студенту знайти найкращий спосіб використання цих знань в реальному світі, будь то Ви - підприємець, організатор або дизайнер рішень.

Розташування:

Безсумнівно, одна з коштовностей UT - це кампус: паркова зона площею 146 гектарів, усіяна сучасними зручностями - від бібліотек і лабораторій до культурних і спортивних об'єктів. Динамічне спільнота для життя і роботи.

Енсхеде - місто і громада в Нідерландах в провінції Оверейсел, знаходиться у східній частині країни на кордоні з Німеччиною.

Проживання:

Резиденції не мають попиту, тому студентам пропонується проживання в готелях. Університет надає допомогу при поселенні студентів і пропонує різні варіанти проживання в готелях, які знаходяться недалеко від університету.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.