Vrije University Amsterdam

З часу заснування в 1880 році, VU Amsterdam відомий своїм особливим підходом до знань. VU - відкритий університет, тісно пов'язана з людьми й суспільством.

Академічні дослідження та освіта характеризуються високим рівнем амбіцій і заохоченням до діалогу.

  • Амстердам, Нідерланди

  • Заснований у 1880 році

Цікаві факти:

  • близько 23,000 студентів

  • Світовий рейтинг: 166-е місце (The Times World University Ranking 2019)

  • сучасне університетське містечко зі студентським житлом в 5-ти хвилинах їзди на велосипеді

  • відкритий для всіх культур, національностей, релігій

Опис:

З часу заснування в 1880 році, VU Amsterdam відомий своїм особливим підходом до знань. VU - відкритий університет, тісно пов'язана з людьми й суспільством.

Академічні дослідження та освіта характеризуються високим рівнем амбіцій і заохоченням до діалогу. VU означає універсальні університетські цінності, такі як академічна свобода та незалежність, що знайшло своє зображення в назві ( «VU» - це абревіатура голландської мови для «вільного університету»): вільний від церкви, держави і будь-яких комерційних інтересів. Основна філософія VU виражається в трьох основних значеннях: відповідальність, відкритість, самостійність.

Центральний кампус VU знаходиться в районі Zuidas і пропонує всі можливості для навчання і досліджень. Це також легкодоступне місце для зустрічей в столиці завдяки розташуванню в безпосередній близькості від аеропорту Схіпхол. Вільний університет Амстердаму - це міжнародна спільнота, яка працює з партнерами, громадянським суспільством і бізнесом.

Розташування:

Як основний культурний та інтелектуальний центр в Західній Європі, Амстердам забезпечує ідеальне середовище для академічного навчання. Амстердам приваблює студентів з усієї Голландії та за її межами.

Жителі Амстердама - Амстердаммери - легкі і завжди вітають іноземців. Англійська - неофіційний друга мова міста. Легко знайти англомовні книжкові магазини, телевізійні канали, меню ресторанів, бібліотечні ресурси і культурні заходи.

Також Амстердам - ​​яскраве і жваве місто. Маючи близько 800 000 жителів (в порівнянні з 7,5 мільйонами у Лондоні та 10 мільйонами в Парижі), він має всі переваги великого столичного центру, зберігаючи при цьому затишну теплу атмосферу.

Місто музеїв, художніх галерей, театрів, концертних залів і багатьох прекрасних парків, які влітку служать затишним місцем для укриття від сонця. Місто є домом для всесвітньо відомих музичних, оперних, театральних і танцювальних компаній, а також багатьох міжнародно визнаних художників.

Проживання:

Студенти університету мають можливість проживати в резиденціях на кампусі. Як правило, вони розміщуються в одномісних мебльованих спальнях зі спільними або окремими вигодами, загальною кухнею і вітальнею.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.