Webster University Leiden

Кампус американського приватного університету Webster у Нідерландах. Навчальний заклад має державну акредитацію Нідерландів.

 

  • м. Лейден, Нідерланди

  • Заснований в 1983 році

 

Цікаві факти:

  • Має міжнародні кампуси в чотирьох країнах Європи та два кампуси в Азії

  • Навчається більше ніж 350 студентів із 50 країн

  • Випускники отримують подвійний американсько-голландський диплом

  • Студенти мають доступ до державних грантів США та Нідерландів

 

     

Опис університету:

Webster University Leiden - це один із чотирьох європейських кампусів американського Webster University. Є першим американським вищим навчальним закладом в Нідерландах, який має державну акредитацію. Навчання проходить в маленьких групах (по 10 людей), тому студенти отримують багато уваги та розвиваються індивідуально. Студенти мають змогу самостійно обирати навчальні модулі та складати навчальний план. Закінчуючи Webster University Leiden студенти отримують подвійний американсько-голландський диплом.

 

 

Розташування:

Webster University Leiden має два кампуси: у містах Лейден та Амстердам.

Лейден є студентським містом, адже окрім Webster University Leiden там розташовані ще три університети та багато коледжів. Завдяки добре розвиненій інфраструктурі доїхати до міст Гаага чи Амстердам займає пів години. Там є багато пам’яток історії, музеї, галереї та інше. У самому місті створені всі умови для комфортного студентського життя.

У місті Амстердам знаходиться кампус для студентів  програми MBA.

Амстердам є привітним містом і домом для більше ніж 180-ти національностей. Не зважаючи на те, що місто є найбільшим в Нідерландах, відчуття маленького європейського містечка не покидатиме Вас.  


 

Проживання:

Університет має свою резиденцію в Лейдені, яка знаходиться у двох хвилинах від навчального закладу. Резиденція розміщена в історичній будівлі з 50-ма приватними апартаментами.

Також Webster University Leiden пропонує самостійне орендування житла. Оскільки Лейден є студентським містом, ціни на проживання зорієнтовані саме на студентів.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.