Eerde International Boarding School

Eerde International Boarding School - міжнародна школа-пансіон на території замку у Нідерландах, яка дарує своїм учням унікальний досвід міжкультурного, інноваційного навчання.

 

 • Оммен, Нідерланди

 • Заснована у 1934 році

Цікаві факти:

 • Eerde - це єдина міжнародна школа у Нідерландах, яка пропонує денне навчання, частковий та повний пансіон. 

 • Школа відома особистим підходом до учнів та маленьким розміром класів

 • У школі, окрім викладачів, працюють ще й наставники з навчання, особистісного розвитку та елітного розвитку талантів. 

 • Школа тісно співпрацює з такими партнерами: державний музей Rijksmuseum, конюшня Hazelhorst, нідерландська спільнота природозбереження Natuurmonumenten, асоціація шкіл-пансіонів Boarding Schools’ Association та рада міжнародних шкіл - CIS Council of International Schools.

 

   

Опис школи:

Замок, на території якого сьогодні розташувалася школа Eerde, був збудований ще у 12-му столітті, проте школа з’явилася тут лише у 1934 році, а у новітні високотехнологічні кампуси були додані у 2011.

 

Сьогодні Eerde пропонує безпечне та здорове середовище, аби учні мали змогу зосередитись на навчанні, активному фізичному і творчому розвитку та розвагах з друзями. Тут надихають на повне розкриття академічного, фізичного, артистичного та етичного потенціалів. Школа Eerde навмисне залишається невеликою, щоб забезпечувати кожному своєму учневі індивідуальну увагу в усіх питаннях. 

 

Згідно з філософією школи, команда працівників та учнів тут - міжнародна, а тому збагачена різними культурами. Міжнародне середовище у поєднанні з практично-орієнтованим навчанням, що базується на допитливості, - усе це виховує учнів, які зможуть змінити світ. 

 

У міжнародній школі-пансіоні Eerde викладають комбінацію всесвітньо відомих освітніх програм, надаючи учням найкраще з усіх світів. Навчальний досвід в Eerde є міжнародним, міжкультурним та індивідуальним. Тут з першого дня навчання учні цілковито занурюються в англійську мову та опановують навчальну програму з точки зору глобальних перспектив.

 

Учні школи, віком від 4 до 19 років, отримують ґрунтовні знання з математики та англійської мови згідно з Кембридзькою освітньою програмою, а методи викладання у школі запозичені з Міжнародної програми початкової школи (IPC), Міжнародної програми середньої школи (IMYC), Міжнародної програми IGCSE та програми Міжнародного бакалаврату (IB Diploma). Така підготовка учнів формує людину 21 століття, з високорозвиненими навичками критичного та творчого мислення. 

 

Окрім серйозних академічних програм, учні мають активне позакласне життя з заняттями з музики, спорту та культури в мальовничому замковому оточенні. Зокрема, на території школи доступні заняття в тренажерному залі, а також різноманітні командні види спорту - футбол, волейбол, баскетбол, крикет, регбі та нетбол. Поруч з кампусом ви також можете насолодитися тенісом, верховою їздою, гольфом, балетом і плаванням. Для учнів, які готові брати участь у змаганнях на національному та міжнародному рівнях, школа пропонує опцію Elite Talent Coaching - елітне наставництво у розвитку талантів. У рамках цієї програми учням допомагають створити персоналізований план розвитку як у спорті, так і в навчанні. 

 

Локація школи Eerde сприяє активному відпочинку. Красиві ліси, широкі поля, стрімкі річки - прекрасні місця для спорту та розваг на природі: пішохідного туризму, велосипедних прогулянок та кемпінгу, каное, плавання та кінного спорту. Музика, театр, образотворче мистецтво, кіно - усе це важливі елементи освітньої програми в Eerde International Boarding School. Особливо магічний досвід учнів очікує на виставах та концертах на лісовій сцені. Особливу увагу у школі приділяють ще й позашкільним виїздам - в музеї, кіно, на концерти і театральні вистави й таке інше.

 

Розташування:

Міжнародна школа-пансіон Eerde розташована неподалік від Оммена, красивого  містечка  на сході Нідерландів, яке раніше вважалося одним з торговельних центрів Європи. До німецького кордону звідси - лише 70 км. Амстердам, Гаага та Утрехт знаходяться менше ніж за дві години їзди на автомобілі чи поїзді. Історичне місто Цволле та університети в Енсхеде теж знаходяться у безпосередній близькості від школи.  

 

 

Школа Eerde розташована у мальовничій лісистій місцевості, у тихому заміському маєтку, який раніше виконував функції замку. Про це свідчать старовинні рови, які досі оточують сьогоднішню  шкільну територію. Вона знаходиться на відстані 2-х годин їзди від центральної частини Амстердама. Тут сформоване безпечне та здорове середовище для дітей, аби вони могли з легкістю зануритись у  навчання, позакласні активності на природі та веселощі із друзями. 

 

  На території школи є будівлі різного призначення, аби задовольнити всі учнівські потреби. Головний корпус, де відбувається процес навчання, вирізняється своїм новітнім дизайном та технологічністю. Особливий нахил даху - нестандартне рішення, яке дозволяє будівлі органічно вписатися в навколишні краєвиди, а також забезпечити усі аудиторії та класи прямим денним світлом.  Усі кабінети у школі обладнані як традиційними, так і сучасними ресурсами для навчання. У найбільшій і найошатнішій будівлі замку на 2-му поверсі розміщена бібліотека, а під замком - затишне бістро для перекусів учнів і викладачів. 

  Також на території школи збудована красива скляна оранжерея (ще у 19-му столітті), проте сьогодні у ній розмістився арт-центр. 

   

  Філософія Eerde передбачає розвиток здорового духу і тіла, тому на території школи доступні спортивний та тренажерний зали - як для регулярних занять у школі, так і в позакласний час для учнів пансіону.  

   

  Територія школи та лісисті околиці комфортні як для піших прогулянок, так і катання на велосипеді. Неподалік від школи також є конюшня, з якою Eerde тісно співпрацює, де охочі можуть покататися на конях або ж займатися кінним спортом чи доглядом за тваринами.

   

Проживання:

Життя в міжнародній школі-пансіоні виховує дітей у найширшому розумінні, занурюючи їх в освітнє середовище цілодобово. Пансіон у Eerde - ідеальний спосіб надати дітям всебічну освіту в безпечному та комфортному середовищі. 

 

Eerde - це єдина школа у Нідерландах, яка пропонує учням 12-19 років проживання в пансіоні. 

 

Дві класичні резиденції Eerde розташовані всього за декілька хвилин ходьби від головного корпусу школи. Сучасні та комфортні спальні, затишні вітальні та кухні - усе це створює досить зручне, майже домашнє середовище для життя, навчання, відпочинку та соціалізації. Більшість учнів школи проживає у кімнаті зі своїми однолітками (у 2-місних кімнатах). Одномісні  кімнати також доступні (за запитом та залежно від наявності). Кімнати для хлопчиків та дівчаток знаходяться в окремих резиденціях.

 

У резиденціях цілодобово та без вихідних працюють досвідчені вихователі - “бордингові батьки”. Виконуючи тимчасові ролі мами та батька, вони скеровують дітей, піклуються про кожного, несуть відповідальність за їхнє навчання, речі, добробут та стосунки з іншими. Вчителі, вихователі та інші співробітники школи підтримують кожну дитину, аби  виховати справді толерантну людину, прекрасного командного гравця, допомагають учням розкрити весь свій потенціал і почуватись комфортно, бувши собою.

 

Для учнів пансіону передбачена опція харчування від професійних кухарів, які щодня готують для вихованців поживні домашні страви з чудовим смаком, свіжі щодня. На вихідних - учні мають змогу приготувати собі полуденок самостійно. Акцент на здоровій їжі та напоях є частиною шкільної філософії: сенс освіти полягає не лише у вивченні певних фактів та цифр, а й у формуванні фізичного благополуччя, усвідомленому виборі, піклуванні про себе та збалансованому харчуванні.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.