Arden University Berlin

Arden University Berlin - сучасний британський університет у Берліні, який пропонує навчання за найактуальнішими спеціальностями зі зручним графіком для кожного. Навчання тут відбувається англійською мовою й веде до отримання диплому британського зразка. Мета Arden University Berlin  - допомогти своїм студентам у розкритті потенціалу у професійному та дружньому університетському середовищі в серці Берліна. 

 

 • Берлін, Німеччина

 • Заснований у 2018 році

Цікаві факти:

 • Диплом, який отримують студенти Arden University Berlin, видається британським університетом Arden University, який знаходиться у Великій Британії. 

 • Кампуси Arden University також знаходяться в Британії у містах Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері.

 • Курси Arden University Berlin мають акредитацію від професійної організації CMI (Chartered Management Institute).

 • Навчання на кампусі відбувається протягом 2-х днів на тиждень, весь інший час студенти навчаються онлайн із можливістю розпорядку власним графіком.

 • Після завершення навчання студенти мають можливість залишитися в Німеччині на 18 місяців для проходження стажування або працевлаштування.

 • Тривалість навчання на бакалавраті - 3 роки

 

   

Опис університету:

Історія Arden University розпочалася у місті Ковентрі, у Великій Британії, ще у 1990 році. У ті часи цей освітній заклад виступав партнерським інститутом-ретранслятором для інших університетів, пропонуючи їхні освітні програми у форматі онлайн. Згодом цей заклад здобув своє право присвоювати університетські ступені, пропонуючи власні освітні програми. Сьогодні Arden University має кампуси у Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері в Британії, а також в Берліні, Німеччина. Унікальність цього університету полягає у гнучкості розкладу занять та способів навчання, що забезпечує доступ до вищої освіти кожного, незалежно від насиченого розпорядку дня та кількості обов’язків. 

 

 

Arden University Berlin створив інклюзивне освітнє середовище, аби підтримувати нове покоління відповідальних бізнес-лідерів. Тут, в сучасному університеті 21 століття, надаються високоякісні освітні послуги та усі необхідні для навчання ресурси - як на кампусі, так і онлайн. В Arden University Berlin, окрім здобуття академічних знань, студенти мають змогу розвивати у собі усі важливі професійні та особистісні навички та вміння,  а також навчатися професійній етиці.

 

Берлінський кампус університету Arden University пропонує бакалаврські та магістерські освітні програми з бізнесу, фінансів, інформаційних технологій, менеджменту, маркетингу, охорони здоров’я, а також міжнародно визнаний курс Master of Business Administration (MBA).

 

 

Навчання на будь-якому з курсів  Arden University Berlin дозволяє студентам не лише отримувати освіту, а й сповна відкривати для себе професійне життя в Німеччині.

 

   

  Усе завдяки гнучкості представлених освітніх програм: заняття відбуваються частково  в аудиторіях, на кампусі, а також у форматі онлайн-записів, що дозволяє дивитися лекції у зручний для вас час.  

   

  Очні заняття на кампусі відбуваються лише 2 дні на тиждень, по 4 години щодня. В такі дні студенти заохочуються до активних дискусій, дебатів та постановки питань, аби кожен мав змогу опрацювати вивчене, розвинути свої навички та поглибити свої знання з певного предмета. Натомість онлайн заняття тривають в сумарній кількості 25 годин на тиждень і охоплюють тьюторіали, уроки, тренувальні вправи та обговорення на форумі. До того ж кожен має змогу поспілкуватися з тьютором телефоном чи поштою, аби отримати підтримку чи відповідь на свої питання. 

   

   

  Такий спосіб навчання ідеально підійде тим, хто хоче відчути себе студентом у традиційному розумінні цього слова: відвідувати заняття і водночас мати змогу працювати та чудово проводити час з друзями у коловороті подій, які пропонує життя в Берліні.


  Варто зазначити, що Німеччина посідає 2-ге місце в Європі за рівнем працевлаштування недавніх випускників згідно з Times Higher Education 2019 - 90.6% випускників працевлаштовуються протягом першого року після закінчення навчання. До того ж у Німеччині молодим спеціалістам пропонуються одні з найвищих зарплат в Європі (в середньому €47500 за рік). Навчання в Arden University Berlin дозволяє студентам працювати 120 днів на рік або ж мати часткову професійну зайнятість (на пів дня) - 240 днів на рік. А по завершенню навчання випускники мають змогу залишатися в країні для пошуку роботи протягом 18 місяців.

   

Розташування:

Берлін визнано містом №1 для життя, навчання та роботи міжнародних студентів в Європі, як зазначається в дослідженні ICEF. Крім того, столиця Німеччини - це місто розвиненої економіки та багатої історичної спадщини, яке пропонує безліч професійних можливостей для міжнародних студентів. Берлін, зокрема, вважається міжнародним центром комерції, бізнесу, академічних досліджень, туризму, технологій та автомобільної індустрії.

 

Крім того, Берлін відомий своїм культурним наповненням та підтримкою молоді у творчих починаннях. Зокрема, це місто є прихистком однієї з найбільших стартап-спільнот у світі, поступаючись хіба що Кремнієвій долині.

 

 

Життя в Берліні дарує ще й можливості досліджувати місцеву та світову культуру і історію ледь не на кожному кроці, адже тут можна знайти безліч музеїв, галерей, та пам’яток архітектури.


 

  Жити у Берліні не лише зручно, а й вигідно: оренда житла тут коштує помітно дешевше, ніж в інших європейських столицях. Те саме стосується і вартості проїзду в громадському транспорті. До того ж тут чудово розвинена як повітряна, так і залізнична інфраструктура. 

   

   

  Кампус Arden University Berlin знаходиться неподалік від Потсдамської площі, у бізнесовому районі міста. Тут зосереджені німецькі офіси кількох велетенських корпорацій, серед яких Sony, Deutsche Bahn, Daimler, the Axel Springer Media Group та інші. Крім бізнес-компаній, тут знаходяться також чудові торговельні центри та ресторани, красиві зелені парки та алеї для тихих пішохідних прогулянок. Тут природа перетинається з гамірним міським життям. Неподалік від кампуса знаходяться привабливі туристичні місцини - Mall of Berlin, зоопарк, Бранденбурзькі ворота, Центр Sony та Legoland, пункт Чарлі (один з найвідоміших пунктів перетину кордону між Східним і Західним Берліном під час Холодної війни) й таке інше.

   

Проживання:

Університет Arden University Berlin не пропонує власного житла, проте готовий з радістю надати рекомендації своїм студентам стосовно пошуку помешкання в Берліні. Найчастіше студенти, які навчаються в Берліні, орендують кімнати, квартири чи будинки для себе або ж розділяють своє житло з іншими студентами. 

 

Найдешевше житло - це, звісно, гуртожиток або апартаменти спільного проживання (німецькою - Mehrbettzimmer), де в одних апартаментах може проживати до 5 студентів. 

 

Найпопулярніший серед студентів варіант житла німецькою називається WG або ж Wohngemeinschaft. Зазвичай це суміжне з іншими студентами житло, яке передбачає все ж розселення сусідів по одномісних кімнатах, але, водночас, поділ вбиральні, вітальні та кухні з іншими. Цей варіант теж є одним з недорогих. 

 

Найзручніший, але не найвигідніший за вартістю варіант - індивідуальне житло  в апартаментах чи студії або ж німецькою  ‘Ein-Raum-Wohnung’. У такому помешканні не доводиться ділитися своїм простором з іншими, проте за це доводиться платити вищу орендну плату. 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.