Berlin School of Business and Innovation

Berlin School of Business & Innovation міжнародний, приватний вищий навчальний заклад у Берліні. В університеті студенти можуть безкоштовно вивчати німецьку мову, що підвищує їх можливість успішно працевлаштуватися.

 

 • Берлін, Німеччина

 • Заснований у 2018 році

 

Цікаві факти:

 • Berlin School of Business & Innovation співпрацює з наступними організаціями й компаніями: WeWork Berlin, Global Hospitality Services, Leonardo Hotels, Mobike, Acama Kreuzberg Hotel + Hostel, MoBerries, H4 Hotel Berlin, H2 Hotel Berlin Alexanderplatz, Flagris, Zizoo та інші

 • В університеті працює відділ кар’єри, що допомагає студентам з пошуком роботи

 • Оплачуване стажування

 

   

Опис університету:

Berlin School of Business & Innovation - молодий, міжнародний, приватний вищий навчальний заклад, розташований у Берліні. Університет був заснований у 2018 році. Головна мета німецького вишу - розвиток у студентів навичок лідерства та підприємництва у сфері бізнесу. Усі навчальні програми побудовані на практичних методиках з використанням реальних потреб у сфері бізнесу і менеджменту. Також студенти під час навчання відвідують тематичні виставки й офіси великих компаній, лекції від найкращих спеціалістів у своїх сферах діяльності. До того ж, практично на кожному занятті студенти мають дискусії на різні теми, що добре допомагає закріпити отримані знання і засвоїти нову інформацію. Також є можливість отримати реальний практичний досвід завдяки стажуванням у міжнародних компаніях. В університеті студенти можуть безкоштовно вивчати німецьку мову, що підвищує їх можливість успішно працевлаштуватися.

 

Розташування:

 

  Кампус Berlin School of Business & Innovation розташований у самому центрі Берліна. Місто вважається центром розвитку міжнародного бізнесу. Недалеко від кампуса розташовані офіси відомих міжнародних компаній.

   

Проживання:

Berlin School of Business & Innovation немає своїх студентських резиденцій, тому університет допомагає студентам у пошуку житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.