EU Business School

Заснована в 1973 році, EU Business School є міжнародною бізнес-школою з кампусами в 3 країнах та можливістю онлайн навчання. Навчання проходить на програмах Foundation, бакалавраті та магістратурі.

 

 • Барселона (Іспанія)

 • Мюнхен (Німеччина)

 • Женева, Монтре (Швейцарія)

 • Заснована у 1973 р.

 

Цікаві факти:

 • Студенти з 100 країн світу

 • 26,000 випускників

 • 6 місяців - середній час, протягом якого студенти знаходять свою першу роботу після закінчення навчання

 • 37% студентів використовують можливості трансферу між кампусами EU Business School

 • топ-200 рейтингу QS Global MBA Rankings 2018 (58 місце в Європі)

 

 

Опис університету:

 

 

  Заснована в 1973 році, EU Business School є міжнародною бізнес-школою з кампусами в Барселоні, Женеві, Монтре, Мюнхені та можливістю онлайн навчання. Навчання проходить на програмах Foundation, бакалавраті та магістратурі. Значна увага приділяється діловому адмініструванню, міжнародному бізнесу, маркетингу, фінансам та підприємництву. Прагматичний підхід до бізнес-освіти разом з глобальною мережею ЄС готує студентів до кар'єри у глобалізованому світі бізнесу, що швидко розвивається та змінюється.

  У бізнес-школі ЄС вам не просто допоможуть знайти роботу, а зроблять вас конкурентоспроможним на ринку праці. Навчання проходить англійською мовою.

   

  В EU Business School навчаються студенти з понад 100 країн світу, а їх мережа випускників складає на сьогодні 26,000 студентів. Індивідуальний підхід до студентів, лекції та воркшопи від міжнародних бізнес-лідерів та підприємців є доступними для студентів бізнес-школи. Студенти також мають можливість змінювати кампуси ЄС в Барселоні, Женеві, Монтре і Мюнхені.

   

  Діловий світ зараз більш пов'язаний, ніж будь-коли раніше. Компанії мають кілька офісів у різних країнах, що охоплюють різні часові пояси. Щоб задовольнити потреби бізнесу в майбутньому, EU Business School зосередилася на наданні сучасної освіти майбутнім фахівцям. Майбутні керівники вивчають основні принципи ведення бізнесу, застосовні до цілого ряду областей, завдяки збалансованим навчальним планам з теорії і практики.

   


   

Розташування:

Бізнес-школа ЄС складається з чотирьох кампусів, розташованих в Іспанії (Барселона), Швейцарії (Женева, Монтре), Німеччини (Мюнхен). Кампуси ЄС можна знайти на сонячному середземноморському узбережжі, біля підніжжя Швейцарських Альп і в економічній столиці Німеччини, водночас пропонуючи студентам можливість обміну між різними кампусами.

 

 

Проживання:

EU Business School пропонують студентам декілька варіантів проживання :

 • проживання у резиденції

 • проживання у приймаючій сім’ї

 • оренда квартир

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.