EU Business School Munich (Німеччина)

Престижна міжнародна бізнес-школа, що пропонує професійно орієнтовані практичні навчальні програми в одному з найбільш економічно розвинених бізнес-центрів Європи, Мюнхені.

 

 • м. Мюнхен, Німеччина

 • Заснована у 1973 році

 

Цікаві факти:

 • Кампуси бізнес-школи у трьох країнах: Іспанія (Барселона), Німеччина (Мюнхен) та Швецарія (Женева, Монтре)

 • топ-150 у світовому рейтингу QS Global MBA Rankings 2020

 • Рейтинг програм MBA в Європі: 42-е місце (QS Global MBA Rankings: Europe 2020)

 • 6-е місце в списку найкращих бізнес-шкіл для жінок за версією видання Capital

 • 6 місяців — середній термін, протягом якого студенти знаходять свою першу роботу після закінчення навчання

 • Можливість змінювати кампуси університету в різних країнах

 • 37% студентів використовують можливості трансферу між кампусами EU Business School

 • Студенти зі 100 країн світу

 • 27,000 випускників

 

Опис університету:

 

 

 

 

 

  EU Business School (EU) - це міжнародна акредитована бізнес-школа, що входить в топ міжнародних професійних рейтингів. Школа була заснована в 1973 році, а її кампуси знаходяться в трьох країнах і чотирьох містах: Мюнхені (Німеччина), Барселоні (Іспанія), Женеві та Монтре (Швейцарія). EU Business School пропонує для своїх студентів англомовні навчальні програми Foundation, бакалаврат, магістратур, МВА та DBA, які проходять як на кампусі, так і в онлайн-режимі. Серед основних спеціальностей університету варто виділити бізнес-адміністрування, комунікації та PR, міжнародний бізнес, спортивний менеджмент, маркетинг і фінанси. Заняття проходять у невеликих групах і гарантують індивідуальний підхід в навчанні. Викладають для студентів EU Business School висококваліфіковані професори, підприємці та бізнес-лідери, а практичний підхід до навчання забезпечується завдяки використанню бізнес-кейсів, бізнес-симуляцій і відвідуванню глобальних компаній, що спеціалізуються у відповідних сферах.

   

  Прагматичний підхід до бізнес-освіти разом з глобальною мережею EU Business School готує студентів до кар'єри у світі міжнародного бізнесу, що швидко розвивається і змінюється. Студенти мають можливість протягом навчання змінювати навчальні кампуси, а це означає, що вони отримують різноманітний досвід навчання і проживання в різних європейських країнах, що неодмінно допоможе їм обрати ідеальний варіант подальшої локації, а також навчить швидко адаптуватися до змін середовища.

   

  EU Business School має налагоджені партнерські стосунки з навчальними закладами світового рівня, що надає студентам можливість брати участь у програмах обміну і здобути кваліфікацію у навчальних закладах по всьому світу. Програми обміну доступні для студентів на 4-му семестрі навчання на програмі бакалаврату та на будь-якому семестрі магістратури чи програми MBA в усіх кампусах університету. Студенти подорожують, здобувають новий академічний та життєвий досвід і досліджують ринок праці різних країн світу. Зокрема, EU Business School пропонує відправитись в один із запропонованих університетів:

  • Pace University (Нью-Йорк, США)

  • Tecnológico de Monterrey (Монтеррей, Мексика)

  • Fisher College (Бостон, США)

  • University of California, Riverside (Каліфорнія, США)

  • Stamford International University (Бангкок, Таїланд)

   

  Зараз університет приймає студентів з понад 100 країн світу, а спільнота випускників складає близько 27 000 студентів. Кар'єрний центр університету підтримує кожного студента і надає допомогу при працевлаштуванні: від консультацій з питань профорієнтації та побудови кар'єри до рекомендацій щодо персонального бренду і мережевої взаємодії. Це створює колосальну перевагу студентів EU Business School в процесі пошуку роботи.

   

  Кар'єрна служба займається підбором місць для працевлаштування та стажування студентів, пропонує коучинг-сесії та надає доступ для всієї студентської спільноти випускників. Крім того, з метою налагодження довгострокових ділових зв'язків по всьому світу, школа регулярно проводить заходи за участю своїх успішних випускників.

   

Розташування:

EU Business School в Німеччині розташована в Мюнхені. Місто, що може пишатись високою якістю життя та технологічними здобутками.

 

Наповнений різноманітними заходами та фестивалями протягом року, Мюнхен — це живий і культурно різноманітний мегаполіс, який шанує старовинні традиції та не цурається культурних новинок. Місто поєднує в собі найважливіші для якісного життя речі: смачну їжу, хорошу музику та чудовий спектр розваг: від всесвітньо відомого Октоберфесту та різдвяних ярмарків до музичних фестивалів, гірськолижних курортів, футбольних матчів (ФК Баварія регулярно бере участь у найкращих футбольних турнірах Європи та світу), барів та пабів. Студенти тут завжди можуть знайти для себе щось нове та цікаве: чи то покататися на кораблику по річці Ізарі, або ж відвідати оперу в прекрасному оперному театрі у стилі рококо.

 

Бізнес також став невіддільною частиною життя в Мюнхені, оскільки місто і його околиці — це провідні компанії, такі як BMW, Coca-Cola, MAN Trucks, Audi та Porsche. Також Мюнхен може пишатись високим рівнем розвитку ідейності: 20% найуспішніших стартапів Німеччини розпочали свій шлях саме тут. Також свою важливу нішу у Мюнхені зайняли провідні ІТ-гіганти бізнесу, такі як Google та Microsoft. На даний момент, темпи зростання зайнятості населення в Мюнхені є найвищими в країні — ідеальний варіант для молодих та амбітних студентів, що тільки розпочинають свій кар'єрний шлях.

 

Кампус університету розташований у центральній частині вулиці, неподалік від історичного жвавого ярмарку Theresienwiese, де відбувається всесвітньо відомий Октоберфест. Будівля кампусу EU Business School переносить студентів в озеленений центр Мюнхену, звідки всього п'ять хвилин їзди громадським транспортом до Marienplatz.

Цей яскравий і сучасний кампус площею понад 2000 м², розширений і реконструйований у 2019 році, передбачає прекрасні сучасні засоби для навчання. Аудиторії, оснащені за останнім словом техніки, з великими просторими вікнами, вид з яких виходить на сквер, у якому можна відпочити між заняттями. Для студентів доступна лаунж-зона, де можна пограти у футбол, перекусити та випити каву.

Бібліотека, прекрасне місце для читання та підготовки до занять, наповнена всіма необхідними навчальним матеріалами, завжди рада вітати нових студентів.

 

   

   

   

 

Проживання:

Університетська служба проживання надає студентам підтримку у пошуку та бронюванні житла, забезпечуючи комфортний переїзд в нову країну навчання.

В кожному центрі EU Business School є широкий спектр варіантів проживання для будь-якого бюджету та вимог — від студентської резиденції до орендованої квартири.

Загальні витрати варіюються в залежності від варіанту проживання й обраного студентом кампусу EU.

 

Орієнтовні щомісячні витрати для студентів, які обрали кампус у Мюнхені:

 • Оренда житла — від € 700

 • Харчування — від € 200

 • Транспорт — від €50

 • Страховка — від €90

 • Інші витрати — від €150

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.