Jacobs University

Міжнародний, приватний, дослідницький університетом, що активно розвивається та вже зарекомендував себе серйозними науковими дослідженнями.  

 

 • Бремен, Німеччина.

 • Заснований у 2001 році.

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: Топ 251-300 (The Times World University Ranking 2019)

 • Усі курси бакалавра затверджені German Accreditation Council (Agency ACQUIN).

 

   

Опис університету:

 

  Jacobs University  є міжнародним, приватним, дослідницьким університетом, який розташований в місті Бремен, Німеччина. Університет був заснований у 2001 році за підтримки влади Бремена, Бременського університету, а також університету Райса (штат Техас, США). Після того як Фонд Якобса пожертвував на розвиток університету €200 млн, університет був перейменований в Jacobs University у знак подяки. Jacobs University отримав акредитацію від German Council of Science and Humanities.  В університеті навчаються близько 1500 студентів з 111 країн світу. Кампус університету знаходиться в 17 км від центру міста Бремен і займає 34 га. Також Jacobs University має чотири коледжі, які розташовані на території університету. Всупереч своїй молодості, університет займається серйозними науковими дослідженнями, які відзначені різними науковими товариствами.

   

   

Розташування:

Jacobs University знаходиться у 20 хвилинах їзди від центру Бремена. Саме місто розташоване на північному заході Німеччини. Бремен є десятим за кількістю населення (547 685 чоловік) містом Німеччини. На території кампусу регулярно організовують семінари, воркшопи, майстер-класи, а також спортивні та соціальні заходи для студентів. Також  розташовані академічні коледжі, адміністрація університету, наукові лабораторії, бібліотека, що володіє значними цифровими ресурсами, столові та буфети, спортзали, медичні пункти.

 

 

   

Проживання:

 

  Студенти Jacobs University можуть жити в резиденції на території вишу або винаймати квартиру поза кампусом.  На території кампусу є 4 резиденції, де студенти можуть обрати кімнати, які мають високий рівень оснащення і комфорту.

  У розпорядженні студентів кухні, їдальні, пральні, навчальні класи, зони відпочинку, інтернет, телебачення  і цілодобова технічна служба.

  • Резиденції або квартири поза кампусом.

  • Допомога в підборі житла.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.