Lancaster University Leipzig

Британський державний науково-дослідний університет в Німеччині, що дає змогу студентам отримати високоякісну освіту британського зразка та побудувати стрімку кар'єру в сучасному, економічно розвиненому Лейпцизі.

 

 • м. Лейпциг, Німеччина

 • Заснований в 1964 році, відкритий у Лейпцизі у 2019 році

 

Цікаві факти:

 • #7 серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Criminology (1th), Physics (2th), Sociology (3th), Modern languages & linguistics (4th), Biosciences (4th), Social work (4th), History (5th), Chemistry (5th), Religious studies and theology (6th), Psychology (6th), Drama & dance (6th), Art (6th), Geography & environmental studies (7th), Business, management & marketing (8th), English & creative writing (10th) - The Guardian 2020

 • #139 у світовому рейтингу університетів за версією The Times World University Ranking 2020

 • Школа Менеджменту акредитована AACSB, EQUIS, AMBA та Small Business Charter

 

Опис університету:

Lancaster University Leipzig - це філіал британського Університету Ланкастера, який був відкритий у 2019 році. Університет позиціонує себе як інтернаціональний ВНЗ, що приймає у свою спільноту студентів з усього світу. LU Leipzig пропонує широкий спектр навчальних програм, причому університет зобов’язаний забезпечити таку ж високу якість викладання та розвиток практичних навичок у студентів, як і у Великій Британії. Програма університету Ланкастера в Лейпцизі була затверджена Saxon State Ministry for Higher Education, Research and the Arts. Університету Ланкастера також було присвоєно найвищий із можливих бал у рейтингу уряду Великої Британії за викладацьку майстерність у 2017 році (TEF). Рейтинг TEF Gold базується на високоякісному викладанні, відмінних освітніх можливостях та перспективах випускників.

 

Навчання в університеті Ланкастера в Лейпцизі базується на двох основних аспектах: найвищі академічні стандарти британської освіти та кар'єрні можливості в одній з найкраще економічно розвинених країн Європи - Німеччині. Студенти Lancaster University Leipzig також мають прекрасні можливості ознайомитись з культурою країни, заводити нових друзів та всебічно розвиватись, завдяки різноманітним заходам та поїздкам, що організовує студентська спільнота університету.

 

Розташування:

 

 

  Lancaster University Leipzig розташований в німецькому місті Лейпциг, що на сьогодні вважається містом, з найшвидшим зростом в країні. Зараз у місті здобуває вищу освіту близько 40 000 студентів і недарма, оскільки за останні кілька років Лейпциг став надзвичайно популярним та привабливим для молоді. Головними перевагами Лейпцигу є доступність сучасного, динамічного, економічно розвиненого міста. DHL, Amazon, Siemens, BMW, Porsche та багато IT-компаній розташовані саме у Лейпцизі.

   

  Лейпцизький Овальд, зелена окраса міста: великий лісопарк з водно-болотних угідь, що простягається по всьому місту з півночі на південь і давно став чудовим місцем для відпочинку з сім'єю та друзями. Також велика мережа водних шляхів та річок проходить через місто. Озеро Cospudener - одне з найпопулярніших місць для плавання та катання на катері у Лейпцизі - чудова можливість втекти від міського шуму на вихідні.

  Аеропорт Leipzig Halle розташований в межах міста і пропонує рейси до Франкфурта, Мюнхену, Стамбулу, Відня та Лондона, Києва, що дозволяє зручно та швидко подорожувати Європою.

   

Проживання:

Проживання - одне з найважливіших рішень, яке ви приймете одразу після вибору університету та спеціальності. Університет Ланкастера допомагає у пошуку житла і пропонує широкий спектр варіантів проживання за різною вартістю і розташуванням, що відповідають індивідуальним потребам студента. 

Студенти LU Leipzig також мають доступ до 242 спортивних залів, це дозволяє знайти саме той вид спорту, який цікавить вас і постійно підтримувати своє тіло в формі.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.