Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences - інноваційний приватний університет, який пропонує якісну освіту у галузі медіа, менеджменту, дизайну, моди та кіно.

 

 • Берлін, Мюнхен, Гамбург, Кельн (Німеччина) 

 • Заснований у 2006 році

Цікаві факти:

 • Macromedia University входить у число провідних приватних університетів Німеччини у сфері медіа, комунікації та журналістики завдяки практичній орієнтованості навчання та міжнародним підходам. 

 • У Macromedia University усі освітні програми тестуються і сертифікуються акредитаційним агентством FIBAA. 

 • Університет також має державну акредитацію від міністерства освіти, культури, науки і мистецтва Баварії “Bayerisches Staatsministerium für Bildung und Kultur, Wissenschaft und Kunst”, тому диплом, отриманий у Macromedia University, беззаперечно визнається на території Німеччини та Європи.

 • Університет має 4 кампуси у топових локаціях Німеччини: Берлін та Мюнхен зокрема визнані найкращими містами для життя (Топ-10) у рейтингу Mercer's 2017 Quality of Living Ranking та найкращими студентськими містами світу (QS Best Student Cities Ranking 2018) 

 • Одна з особливостей навчання на бакалавраті у Macromedia University - можливість провести один семестр  в одному з партнерських університетів: Tecnológico de Monterrey, Chulalongkorn University, University of Westminster, університети у Сан-Дієго чи Сіднеї, у Південній Африці чи Бангкоку.  

 • Macromedia University є членом найбільшої мережі міжнародних приватних університетів у Європі - Galileo Global Education.

 

   

Опис університету:

У жовтні 2006 року студенти розпочали свій освітній шлях на бакалавраті у Macromedia University, який у той час мав назву MFM - Macromedia Fachhochschule für Medien. Сьогодні ж в університеті працює понад 100 викладачів і навчається більш як 3 500 студентів. Macromedia University - це один з провідних освітніх закладів Німеччини, який пропонує справді актуальні освітні програми з бізнес-менеджменту, фешн-менеджменту, медіа-менеджменту, кінорежисури, комунікаційного  дизайну, дизайн-менеджменту, музичного менеджменту, бренд-менеджменту тощо. 

 

Університет має свої кампуси у Мюнхені, Берліні, Кельні і Гамбурзі. 

 

У портфоліо освітніх програм університету - понад 30 німецькомовних та англомовних спеціальностей на рівні бакалаврату та магістратури. Усі вони мають державну акредитацію. Програми побудовані так, аби кожен студент отримав необхідну базу з наукової методології, менеджерські навички, розвинув креативність та отримав практичний досвід. У Macromedia University студентів готують  до швидкозмінного середовища праці в індустрії 4.0, яка характеризується інтернаціоналізмом, новими цифровими технологіями, автоматизацією, великим обсягом даних, а також дизайном та інноваціями, орієнтованими на людину. 

 

Завдяки міждисциплінарному підходу до навчання, приділенню уваги розвитку  креативності, технічних навичок, сильних менеджерських умінь, а також завдяки  комплексній програмі, студенти  стають професіоналами у різних сферах. Така підготовка дозволяє випускникам виробити позитивне ставлення до змін, а отже і готовність до нововведень та впровадження інновацій. Ще один з плюсів підготовки студентів у Macromedia - професори, які викладають свої предмети не тільки на магістерському рівні чи старших курсах, а й для першокурсників бакалаврату.

 

Macromedia University тісно співпрацює з престижним британським університетом University of Westminster, пропонуючи 2 спільні англомовні програми Bachelor of Honours. Така освітня програма  дозволяє студентам отримати найкраще з двох світів - визнаний на міжнародному рівні науковий ступінь BA (Hons)  і досвід навчання в одному з найкращих медіа-хабів Німеччини. Для тих, хто хоче спробувати себе у ролі студента іншої країни - протягом 1 семестру пропонується можливість навчання в одному з 18 партнерських університетів. 

 

Навчання у Macromedia University - це практичні завдання та підготовка до професійної діяльності вже з першого семестру. Першокурсники отримують проєктні роботи у співпраці з такими корпораціями, як Siemens, Adobe чи Sky, а також мають можливість проходження піврічного стажування у найкращих компаніях світу.  

 

Враховуючи напрямок освітніх програм, які пропонує Macromedia University, наукова діяльність в університеті поділена на відкриті тематичні кластери, які і визначають основний напрямок досліджень:

 

 • Інновації в медіа та трансформації в бізнесі 

 • Трансмедійний сторітелінг

 • Методи дизайну спрямовані на зручність користувача

 • Досвід організації спортивних подій 

 

Випускники університету Macromedia успішно знаходять своє місце роботи у різних точках світу, впливаючи на тамтешнє середовище своєю винятковою кваліфікованістю і талантом. На випускників Macromedia є досить великий попит в індустрії, адже вони відомі своїми професійними знаннями, практичним досвідом і глибокою відданістю своїй професійній галузі.

 

Розташування:

Німеччина - країна з найпотужнішою економікою та найбезпечнішими умовами для життя в Європі. Рівень працевлаштованості в країні досить високий, але професіоналів - не завжди вистачає. Німецькі міста, в яких знаходяться кампуси Macromedia, - це найбільші міста в країні, які мають космополітичний характер, безліч можливостей для саморозвитку, а ще - велику кількість зелених насаджень та парків. 

 

Кампус у Гамбурзі 

 

 

У Гамбурзі в медіа-індустрії працює понад 60 000 людей. Кампус Macromedia у цьому місті - це чудовий трамплін для кар’єри у динамічній та постійно змінній галузі. 

 

Гамбург - це друге за величиною місто Німеччини, а також один з найбільших портів Європи (з виходом до Північного моря). Місто знаходиться на півночі Німеччини, розкинувшись по обидві сторони річки Ельба. Гамбург поділений на дві частини - нове та старе місто. У центральній старій частині збереглися пам’ятки середньовічної архітектури, також у місті є 60 музеїв, безліч театрів, близько 120 парків та ботанічних садів, тож по місту гуляти досить приємно та цікаво. Клімат у місті - помірний, з теплим літом та м’якими зимами. 

 

Берлінський кампус

 

 

Берлін - це столиця Німеччини, і найбільше місто країни і Європи. Тут зосереджується політичне, економічне, соціальне, культурне, освітнє та мистецьке життя всієї країни.

 

Найновіший кампус Macromedia University of Applied Sciences заходиться в Берліні. Професори, які викладають тут, мають тісні зв’язки з творчими столичними професіоналами з медіа, підприємств, культурної та політичної галузей Берліна. Тому  вже з першого курсу студенти Macromedia перебувають в динамічному середовищі конференцій, навчальних проєктів, зустрічей з експертами, змагань, майстер-класів і лекцій від топових спікерів.  

 

Берлін - місто різноманітних можливостей, потужної енергетики і унікального культурного, міжнародного досвіду. Це місто вважається однією з найдоступніших студентських локацій у світі, а рейтинг QS Best Student Cities 2018* визнав Берлін 7-им найкращим студентським містом у світі.  

 

  Кампус у Мюнхені

   

   

  Мюнхен - одне з найкращих, найбезпечніших та найбільш дружніх студентських міст країни. Нещодавно, Мюнхен увійшов до переліку найкращих міст для міленіалів від NestPick. 

   

  Мюнхен - південне місто з континентально-морським кліматом, тож погода тут, як і в більшій частині Німеччини - мінлива, проте без різких температурних змін. 

   

  Це місто відоме своїми пивоварними баварськими традиціями, тому саме тут відбувається відомий на весь світ фестиваль Октоберфест. До речі, кампус Macromedia розташований між університетським районом та районом проведення Октоберфесту. 

   

  Сучасний Мюнхен — це не тільки осередок культурних та музейних цінностей, а й великий промисловий і дослідницький центр.

   

  Кампус у місті Кельн

   

   

  Кельн - також є одним з тих міст, де сфера медіа і дизайну розвинена чи не найкраще в країні. Саме тому у центрі цього міста, всього за 100 метрів від центрального  “Neumarkt”, де починається пішохідна шопінг-зона, знаходиться ще один з кампусів Macromedia University of Applied Sciences. До кампуса легко дістатися на громадському транспорті з будь-якої частини міста. 

   

  Кельн - це одне з найстаріших міст Німеччини, де до сьогодні збереглася старовинна архітектура та пам’ятки світового значення. Його історія розпочалася ще у І столітті нашої ери і триває до сьогодні.

   

Проживання:

Університет Macromedia не має власних гуртожитків та резиденцій, проте радо допомагає студентам у пошуку житла, пропонуючи список перевірених рієлторів, хостелів, резиденцій та орендодавців у себе на сайті для кожного з міст, де має свої кампуси.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.