Metfilm School

MetFilm School - це одна з провідних шкіл у світі, яка пропонує студентам опинитися у світі кіно, онлайн-медіа та телебачення завдяки своїм освітнім програмам. Місія школи - надихати нові покоління творчих особистостей завдяки практично-орієнтованому навчанню та прекрасним викладачам. 

 

 • Лондона, Велика Британія; Берлін, Німеччина

 • Заснована у 2003 році в Лондоні і у 2012 році в Берліні

Цікаві факти:

 • Школа MetFilm знаходиться безпосередньо на території відомої кіностудії Ealing Studios, де лише за останні роки було знято висококласні фільми та серіали, серед яких “Гра в імітацію” та “Абатство  Даунтаун” 

 • MetFilm має власну продакшн-компанію – MetFilm Production

 • Викладачі школи - професіонали, які мають нагороди та номінації  світового рівня, включаючи BAFTA, Emmy та Oscar

 • MetFilm - це перша кіношкола в Британії, яка має власну команду з працевлаштування студентів та випускників у кіноіндустрії

 • Школа визнається провідними центрами якості освіти -  CILECT, QAA та Creative Skillset

 • Бакалаврська програма з кіновиробництва отримала нагороду ScreenSkillsTick, що підтверджує повну готовність її випускників до роботи в індустрії

 

   

Опис університету:

У 2003 році школою MetFilm було запущено перший 8-тижневий курс у Лондоні, а у 2005 школа змінила свою локацію і з того часу діє на території студії Ealing. Через рік після переїзду тут було створено власну продюсерську компанію - MetFilm Production, після чого розпочався активний період випуску студентських та викладацьких фільмів, які вже понад 10 років збирають нагороди міжнародних фестивалів. Незабаром школа отримала дозвіл приймати студентів на бакалаврські програми, якість яких гарантував University of West London. А у 2012 році було відкрито ще й кампус у Берліні, який розташувався у студії BUFA. 


Сьогодні, понад 82% випускників MetFilm School працюють у креативній галузі, а кіношкола активно підтримує їхні найкращі проєкти. 

Школа MetFilm відповідає всім стандартам оцінювання якості освіти в Британії - тут чесно оцінюють знання та вміння студентів, чітко висвітлюють інформацію про освітні можливості для студентів, а якість викладання і навчального обладнання - висока. 

Визнання наукових ступенів, які присвоює школа, забезпечується завдяки University of West London - одному з ТОП-100 університетів Британії та ТОП-15 університетів Лондона.

 

Оскілька школа має власну продакшн-компанію METFILM PRODUCTION - вона знаходиться не лише в освітній галузі, а й безпосередньо в кіноіндустрії, що дозволяє студентам бути залученими в процеси створення фільмів ще під час навчання. А викладачі - мають змогу навчати студентів на власному досвіді, а не лише на теоретичних знаннях.

 

У MetFilm School можна здобути ступінь бакалавра, магістра, пройти піврічні чи короткострокові курси для людей різного віку. Основні напрямки навчання  - кіновиробництво, акторство, контент-, медіа- і фільм-продакшн, кінобізнес та екранізаційне підприємництво, режисура, сценарне мистецтво та постпродакшн.

При школі постійно відбуваються різноманітні майстер-класи та воркшопи, які проводять запрошені гості. Таким чином відбувається обговорення викликів, проблем та актуальних питань, які виникають у чинних професіоналів у їхніх галузях. 

Bryan Cranston, Armando Iannucci, Noel Clarke та Sarah Gavron - це лише маленька частина запрошених лекторів.

 

Випускники  MetFilm мають можливість скористатися послугами кар’єрного центру, який діє при  школі -  MetFilm Futures. Тут студентам підказують, як розвивати навички, які знадобляться їм у майбутній професії, дають поради по кар’єрному розвитку, а також допомагають з працевлаштуванням і пошуком місць для стажування. Окрім цього, кар’єрні центри школи активно заохочують студентів до участі у найрізноманітніших фестивалях, щоб їхні роботи та імена ставали помітнішими у комерційному світі.

 

Розташування:

 

  Елінг - це жвавий район західного Лондона, де є безліч магазинів, барів, пабів і ресторанів на кожен смак та гаманець. Влітку у парках Елінга проходить велика кількість фестивалів - фестивалі комедії, музики, пива, їжі та інші ярмарки. 

   

  Елінг знаходиться неподалік від центру. На метро до Оксфордського цирку можна дістатися всього за 25 хвилин, а до Ліверпульської вулиці - менше ніж за 35 хвилин. До Паддінгтона та Хітроу є прямі швидкісні потяги.

   

Проживання:

Всього за 3 хвилини ходьби від кампуса розташувалися студентські резиденції від студії Елінг. Усі кімнати у резиденціях повністю облаштовані - робоча зона, подвійне ліжко, місце для зберігання речей, душ та кухонна зона з баром для сніданку.

 

А ще студенти можуть обрати житло від International Students House (ISH) - студентського соціального центру, який знаходиться в 1 зоні Лондона і пропонує житло за доступними цінами. Тут є як одномісні, так і 2-, 3- та 4-місні кімнати для британських та міжнародних студентів. Це більше, ніж просто житло. Це велика міжнародна студентська спільнота під одним дахом.  

 

Якщо вам необхідне відчуття дому та цікаво опинитися у справді британському середовищі з його побутом та традиціями - обирайте проживання в сім’ї. Такі варіанти пропонує агентство, яке має акредитацію від British Council - HFS London. Тут пропонується житло високої якості.

 

Якщо студентське житло чи проживання з власником квартири вас не влаштовує, поруч є безліч варіантів приватних квартир та кімнат, які можна зняти самому чи з друзями. 

Навчальний заклад рекомендує користуватися наступними сайтами для пошуку приватного житла: Spare Room, Flat Share, Easy Roommate, Ideal Flatmate, Room Buddies, Gumtree and London Host Families.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.