Schiller International University Heidelberg

Університет заснований доктором Вальтером Лайбрехтом, як коледж імені Фрідріха Шиллера, німецького поета і філософа.

Програма навчання в університеті Шиллера відповідає американській академічній системі, тому студенти отримують диплом про вищу освіту американського зразка.

 

 • Гейдельберг, Німеччина

 • Заснований у 1967 році

 

Цікаві факти:

 • Університет має міжнародні акредитації ACICS

 • Можливість отримати подвійний диплом: Американського зразка від Schiller International University (SIU) і англійського зразка від The University of Roehampton (UoR) in London

 • Студентам навчального закладу доступні різні програми з міжнародного обміну

 • Мультикампусний університет. Другий кампус знаходить у Париржі, Франція

 

   

Опис університету:

Schiller International University приватний міжнародний університет, який засновано доктором Вальтером Лайбрехтом в 1964 році у Німеччині як коледж імені Фрідріха Шиллера, німецького поета і філософа.  У 1967 році був відкритий кампус у Парижі, Франція. У 2014 році Schiller International University і University of Roehampton, London підписали договір про співпрацю, що надає студентам можливість отримати подвійний диплом. Університет пропонує високоякісну університетську освіту студентам з більш ніж 100 країн світу. 

 

Розташування:

 

  Кампус Schiller International University розташований у місті Гейдельберг. Місто Гейдельберг є одним з найбільших наукових центрів Німеччини з населенням близько 150 тисяч чол.

  Сам кампус розташований у гарному й безпечному районі, який має назву «Нове місто». Всього за 10 хвилинах їзди від кампуса можна доїхати до центра міста, де розташовано безліч історичних пам’яток архітектури, ресторанів та кафе, магазинів, театрів і кінотеатрів. Попри те, що будівля університету є історичною пам’яткою, вона забезпечена останніми сучасними засобами навчання, бібліотекою, комп'ютерами з доступом до Інтернету.

   

Проживання:

Schiller International University надає студентам житло поруч з кампусом. Існує 2 варіанти помешкання, перший варіант це мікро апартаменти, які складаються з окремої ванної кімнати, невеликої кухні з мікрохвильовою піччю, холодильником і плитою. Другий варіант — спільні апартаменти, які складаються з 4 або 5 кімнат. У кожного студента є своя кімната, спільна кухня і ванна кімната.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.