The International University of Applied Sciences Bad Honnef - Bonn (IUBH)

Приватний університет прикладних наук в Німеччині. Університет пропонує навчання англійською мовою на денній формі на ступені бакалавра та магістра та онлайн програми, що викладаються англійською та німецькою.

 

  • Бад-Гоннеф, Берлін, Гамбург, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні (Німеччина).

  • Заснований в 1998 році.

 

Цікаві факти:

  • Усі навчальні програми університету мають акредитацію FIBAA.

  • IUBH має акредитацію від German Council of Science and Humanities.

  • IUBH є одним із засновників глобальної мережі "Hotel Schools of Distinction".

 

     

Опис університету:

The International University of Applied Sciences (IUBH)  є приватним, акредитованим університетом бізнесу та менеджменту. Навчальний заклад був заснований в 1998 році та сьогодні вважається одним з найкращих молодих університетів Німеччини. Університет складається з двох головних кампусів, розташованих в містах Бад-Гоннеф і Бад-Рейхенхаль. У 2015 році  німецький університет IUBH відкрив кампус в Берліні. Навчання ведеться англійською мовою, додатково можна вивчати німецьку. Університет пропонує студентам отримати якісну освіту у таких сферах як бізнес, туризм, авіація, сервіс і управління. В університеті навчається близько 15.000 студентів. IUBH пропонує окрім денної форми навчання, ще й дистанційну форму.

 

 

Розташування:

Головний кампус університету розташований у місті Бад-Гоннеф, в центрі історичного парку Святої Анни. Місто відоме, як німецький курорт, який славиться гарною екологією, прекрасними природними умовами і м'яким кліматом. Населення міста  близько 25 000 чоловік. Місто Бад-Хоннеф розташований в безпосередній близькості з Бонном - колишньою столицею Німеччини. В околицях міста розташовано безліч старовинних замків, музеїв і театрів. Кампус IUBH знаходиться на відстані 10-15 хвилин ходьби від залізничного вокзалу.

 

 

Проживання:

Студенти IUBH можуть жити в резиденції на території вишу або винаймати квартиру поза кампусом.  На території кампусу студенти можуть обрати кімнати на 1-3 чоловік. Усі кімнати мають високий рівень оснащення і комфорту.

У розпорядженні студентів кухні, їдальні, пральні, навчальні класи, зони відпочинку, інтернет, телебачення  і цілодобова технічна служба.

  • Резиденції або квартири поза кампусом.

  • Допомога в підборі житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.