University of Applied Sciences Europe

University of Applied Sciences Europe - приватний університет з державною акредитацією. Студенти отримують цінний практичний досвід завдяки спільним проектам з відомими організаціями, видатними особистостями і міжнародними компаніями.

 

 • Ізерлон, Берлін, Гамбург (Німеччина)

 • Заснований у 2017 році

 

Цікаві факти:

 • Стажування за кордоном для всіх студентів, що дозволяє отримати чудовий досвід

 • Цінний практичний досвід завдяки спільним проєктам з відомими організаціями, видатними особистостями й міжнародними компаніями

 • Навчальні програми акредитовані Міністерством культури й науки Німеччини, FIBAA й AACSB

 • Широкі можливості працевлаштування у сучасних європейських високорозвинених центрах (Ізерлон, Берлін, Гамбург)

 • Навчання у невеликих класах

 

 

   

Опис університету:

University of Applied Sciences Europe - приватний університет з державною акредитацією, який був створений у 2017 році у результаті злиття двох університетів (BTK University of Art & Design та BiTS University of Business Leadership). Навчальний заклад пропонує освіту англійською мовою на програмах бакалаврату та магістратури, а також на підготовчій програмі для міжнародних студентів за двома напрямками:

 • Мистецтво і дизайн (Art & Design)
 • Бізнес, спорт, медіа й організація заходів (Business, Sports, Media and Event)

 

Університет сприяє розвитку практичних навичок відповідно до сучасних потреб ринку праці та найвищих міжнародних стандартів. Висококваліфіковані викладачі, що є фахівцями у своїй галузі, навчають студентів критично оцінювати будь-яку ситуацію та за допомогою творчого підходу розв'язувати завдання.

University of Applied Sciences Europe забезпечує комфортне та доброзичливе навчальне середовище: невеликі класи та досвідчені викладачі з багаторічним досвідом допомагають розкрити потенціал кожного студента. Також студенти отримують цінний практичний досвід завдяки багатьом проектам з партнерами університету у галузі бізнесу, медіа, політики, мистецтва та культури.

Послідовне поєднання теоретичної бази та практичної роботи сприяє професійній зацікавленості студентів, мотивує їх до саморозвитку та плідної роботи у позакласний час.

Крім того, університет сприяє особистісному розвитку студента: учням пропонують створювати проєкти за власною ініціативою у команді з іншими студентами або самостійно. Кожному студенту вручають спеціальний сертифікат, який підтверджує відповідну роботу — це ще одна можливість для студентів та випускників відрізнити себе від інших претендентів на посаду при працевлаштуванні.

Університет регулярно проводить різні тематичні заходи з потенційними роботодавцями, що дає студентам чудові можливості швидко працевлаштуватися. University of Applied Sciences Europe співпрацює з відомими компаніями у різних сферах, які з радістю приймають на стажування або на роботу студентів ВНЗ.

University of Applied Sciences Europe є міцною платформою для обміну знаннями й дослідженнями на міжнародному рівні. Усе це допомагає студентам стати спеціалістами у своїй сфері й бути конкурентно спроможними на ринку праці. А отримання вищої освіти у Німеччині дає хороші можливості для майбутнього працевлаштування.

 

Розташування:

University of Applied Sciences Europe має свої кампуси у трьох великих містах Німеччини: Берлін, Гамбург, Ізерлоі.

 

Ізерлон

Ізерлон є секретним козирем серед трьох кампусів University of Applied Sciences Europe. Згідно з опитуванням студентів, популярним університетським журналом Unicom, кампус BTK в Ізерлоні займає третє місце серед найкрасивіших кампусів Німеччини.

Сам кампус університету розташований у будівлі Школи бізнесу та інформаційних технологій (BiTS), звідки відкривається гарний краєвид на озеро Зейлерзее.

 

 

  Берлін

  Кампус у Берліні знаходиться в самому центрі мультикультурного мегаполіса, в безпосередній близькості від Потсдамської площі.

  Новий кампус створює оптимальне середовище для навчання і натхнення. Адже  Берлін є саме тим місцем, де студенти та викладачі з різних країн і дисциплін  можуть обмінюватися досвідом.

   

Гамбург

Сучасний кампус університету у Гамбурзі розташований на вулиці Музейштрассе неподалік від набережної Ельби.

Гамбург є домівкою для багатьох міжнародних агентств, відомих видавництв й творчих інститутів. Саме це робить місто ідеальним як для вивчення дизайну, так і для успішного початку кар'єри в одній з кращих компаній творчої індустрії Німеччини.

 

   

Проживання:

University of Applied Sciences Europe немає своїх студентських резиденцій, тому університет допомагає студентам з пошуком житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.