University of Applied Sciences Europe

University of Applied Sciences Europe - приватний університет з державною акредитацією. Студенти отримують цінний практичний досвід завдяки спільним проектам з відомими організаціями, видатними особистостями і міжнародними компаніями.

 

 • Ізерлон, Берлін, Гамбург (Німеччина)

 • Заснований у 2017 році

 

Цікаві факти:

 • Стажування за кордоном для всіх студентів, що дозволяє отримати чудовий досвід

 • Студенти отримують цінний практичний досвід завдяки спільним проектам з відомими організаціями, видатними особистостями й міжнародними компаніями

 • Навчальні програми акредитовані Міністерством культури й науки Німеччини, FIBAA й AACSB

 

   

Опис університету:

University of Applied Sciences Europe - приватний університет з державною акредитацією, який був створений у 2017 році у результаті злиття двох університетів (BTK University of Art & Design та BiTS University of Business Leadership).

Університет регулярно проводить різні тематичні заходи з потенційними роботодавцями, що дає студентам чудові можливості швидко працевлаштуватися. University of Applied Sciences Europe співпрацює з відомими компаніями у різних сферах, які з радістю приймають на стажування або на роботу студентів ВНЗ. Як Європейський університет University of Applied Sciences Europe дає студентам під час навчання можливість розглядати й вивчати як локальні так й глобальні питання у різних сферах. University of Applied Sciences Europe є сильною платформою для обміну знаннями й дослідженнями на міжнародному рівні. Усе це допомагає студентам стати спеціалістами у своїй сфері й бути конкурентно спроможними на ринку праці. А отримання вищої освіти у Німеччині дає хороші можливості для майбутнього працевлаштування.

 

Розташування:

University of Applied Sciences Europe має свої кампуси у трьох великих містах Німеччини: Берлін, Гамбург, Ізерлоі.

 

Ізерлон

Ізерлон є секретним козирем серед трьох кампусів University of Applied Sciences Europe. Згідно з опитуванням студентів, популярним університетським журналом Unicom, кампус BTK в Ізерлоні займає третє місце серед найкрасивіших кампусів Німеччини.

Сам кампус університету розташований у будівлі Школи бізнесу та інформаційних технологій (BiTS), звідки відкривається гарний краєвид на озеро Зейлерзее.

 

 

  Берлін

  Кампус у Берліні знаходиться в самому центрі мультикультурного мегаполіса, в безпосередній близькості від Потсдамської площі.

  Новий кампус створює оптимальне середовище для навчання і натхнення. Адже  Берлін є саме тим місцем, де студенти та викладачі з різних країн і дисциплін  можуть обмінюватися досвідом.

   

Гамбург

Сучасний кампус університету у Гамбурзі розташований на вулиці Музейштрассе неподалік від набережної Ельби.

Гамбург є домівкою для багатьох міжнародних агентств, відомих видавництв й творчих інститутів. Саме це робить місто ідеальним як для вивчення дизайну, так і для успішного початку кар'єри в одній з кращих компаній творчої індустрії Німеччини.

 

   

Проживання:

University of Applied Sciences Europe немає своїх студентських резиденцій, тому університет допомагає студентам з пошуком житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.