Німеччина


5 результат

Сезон

Проживання

Німецькомовні табори з проживанням в сім'ї від DID, Німеччина

Країна :

Німеччина

Мова :

німецька мова

Місто :

Аугсбург ,Ашафенбург ,Берлін ,Візбаден ,Кельн ,Нюрнберг

Тип університету :

Німецька мова для дітей від DID deutsch institut, Німеччина, Австрія

Країна :

Австрія, Німеччина

Мова :

німецька мова

Місто :

Берлін ,Відень ,Мюнхен ,Обервезель ,Франкфурт-на-Майні ,Хьохст

Тип університету :

Літні програми з бізнесу при школі EU Business School (Іспанія, Німеччина)

Країна :

Німеччина, Іспанія

Мова :

англійська мова

Місто :

Барселона ,Мюнхен

Тип університету :

Літні табори Alpadia у Німеччині

Країна :

Німеччина

Мова :

англійська мова ,німецька мова

Місто :

Берлін ,Фрайбург ,Франкфур-Ланталь

Тип університету :

Німецька мова від Humboldt-Institut, Австрія та Німеччина

Країна :

Австрія, Німеччина

Мова :

німецька мова

Місто :

Бад-Дюркгайм ,Бад-Шуссенрід ,Берлін ,Відень ,Дюссельдорф ,Кельн ,Кемптен ,Лінденберг ,Меєрсбург ,Мюнхен ,Раймлінгейм ,Шмаленберг

Тип університету :

Вивчати іноземні мови за кордоном цікаво та результативно. За короткий термін ви зможете вдосконалити свої навички спілкування, вивчити нову лексику та значно підвищити загальний рівень володіння мовою. Окрім цього, це чудова можливість поєднати навчання з туризмом та відпочинком. Звертайтеся до експертів Student Study, щоб підібрати курс, найбільш відповідний власне для вас.

 

Курси іноземної мови за кордоном

Мовні школи пропонують курс для різної мети: підвищити рівень володіння мовою, підготуватися до міжнародних екзаменів або до вступу в школу чи університет за кордоном, опанувати бізнес лексику або ж поєднати вивчення іноземної мови із відпочинком, спортом або мистецтвом. 

Кожний курс можна вивчати у різних форматах: в невеликих групах, індивідуально або в сім'ї викладача. Від цього також залежатиме і вартість навчання. 

Інтенсивність занять також індивідуальна: стандартна, інтенсивна або ж супер інтенсивна. Заняття можуть тривати від 15 до 40 академічних годин у тиждень. 

Проживання

Мовні школи пропонують проживання кількох типів: в резиденції, в сім'ї або в апартаментах. Студенти, які хочуть проживати ближче до школи, бути вільними у своєму графіку та активно проводити вільний час надають перевагу резиденціям. Якщо ви хочете поєднати вивчення мови зі знайомством з культурою та традиціями країни, де ви навчаєтесь, тоді  варто вибрати проживання  в сім'ї. Якщо вік 18+ і вам важливий комфорт і незалежність, розміщення в апартаментах буде правильним кроком.

Вартість навчання

Вартість мовних курсів буде залежати від багатьох факторів: триваліть програми, інтенсивність, країни, типу проживання, програми позакласних занять та екскурсій, розташування школи. Переліт і віза у вартість програми по вивченню іноземної мови не входить. 

Вивчайте іноземні мови в кращих мовних школах світу разом зі Student Study!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.