Schule Schloss Salem

Schule Schloss Salem - найбільша школа-пансіон в Німеччині й один з найелітніших навчальних закладів Європи. Це єдина школа подібного типу в країні, де проводяться програми як на німецькій, так і англійській мові.

  • Залем, Німеччина.

  • Заснована в 1920 році.

  • Приватна школа-пансіон спільного навчання.

 

Цікаві факти:

  • 600 учнів.

  • 40 національностей.

  • Співвідношення викладачів і учнів - 1:6.

  • Розмір класу - від 14 до 22 осіб.

 

Опис школи:

Schule Schloss Salem - найбільша школа-пансіон в Німеччині й один з найелітніших навчальних закладів Європи. Це єдина школа подібного типу в країні, де проводяться програми як на німецькій, так і англійській мові.

 

Школа була заснована педагогом Куртом Ханом за підтримки принца Максиміліана Баденського в 1920 році та з самого початку приймала дівчат і хлопчиків на спільне навчання.

 

Серед відомих випускників Schloss Salem - герцог Единбурзький Принц Філіп; Софія Грецька та Ганноверська, майбутня іспанська королева, дружина короля Іспанії Хуана Карлоса І; посол Німеччини в Москві Рюдігер фон Фріч; колишній генеральний директор BMW Еберхард фон Куенхайм; Голо та Моніка Манн, син та донька Томаса Манна; принцеса Грецька та Данська Ірина; Рудольф Август Оеткер, внук винахідника порошку для випічки та німецького мільйонера.


 

Розташування:

Школа має три кампуси:

  • для дітей віком 10-12 років,

  • для дітей віком 13-15 років,

  • для дітей віком 16-19 років.

 

Кампуси знаходяться у 20 хвилинах їзди один від одного на березі озера Констанц біля кордону Німеччини, Швейцарії та Австрії. Від міжнародного аеропорту Цюриха - 1,5 години їзди.


 

Проживання:

Студенти Schule Schloss Salem живуть в резиденціях на території кампусів своїх шкіл. Учні молодших та середніх класів розміщуються в кімнатах на 2-4 особи, а студенти старшої школи живуть по двоє. Ванні кімнати знаходяться на поверсі. У всіх будівлях є кухні, пральні та зони відпочинку.

 

На кожному кампусі Schule Schloss Salem є бібліотеки, наукові лабораторії, комп'ютерні класи, художні студії, концертні зали, ігрові поля, тенісні корти, басейн і фітнес-зали.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.