Нова Зеландія


Про країну

Далека і прекрасна Нова Зеландія. Країна дивовижної природи та високого рівня життя. Чарівне поєднання гір, лісів, озер і фіордів щорічно приваблює численних туристів, а кінокомпанії давно використовують місцеві пейзажі як декорації для знімання казкових фільмів.

Останнім часом Нова Зеландія вважається однією з найпривабливіших англомовних країн для студентів з усього світу. З кожним роком сюди  приїжджає все більше студентів, які бажають здобути вищу освіту в різних областях.

Країна також приваблює іноземних студентів і своєю ціновою політикою. Ціна навчання, так само, як і вартість харчування та проживання тут набагато нижче рівня цін в популярних країнах Європи, США чи сусідньої Австралії.

 

Перспективи

Під час навчання, студенти отримують прекрасну освітню базу, знайомляться з традиціями та історією цієї унікальної й екзотичної країни, набувають нові знайомства і багатообіцяльні перспективи, заводять нових друзів по всьому світу та отримують великий досвід проживання за кордоном. У Новій Зеландії ви отримаєте не тільки престижний диплом, а й навчитеся вільно спілкуватися англійською мовою, яка обов'язково стане в пригоді у розвитку вашої кар'єри.

У процесі навчання студент може легально працювати в межах 20-ти робочих годин на тиждень і повний робочий день під час канікул. Багато ВНЗ країни включають оплачуване стажування відразу в програми навчання.

 

Допомога експертів

Компанія Student Study - офіційний представник провідних шкіл-пансіонів, ВНЗ та мовних курсів у Новій Зеландії.

 

Ми допоможемо Вам підібрати відповідний навчальний заклад і програму у Новій Зеландії, підготуватися до вступу, правильно оформити всі необхідні документи та отримати зарахування в обраний навчальний заклад. Під час навчання ми підтримуємо стосунки зі студентами та їх батьками й допомагаємо із вирішенням усіх запитань, пов'язаних із навчанням у Новій Зеландії.

 

Для наших студентів усі послуги по зарахуванню та оформленню студентської візи є безкоштовними.

 

Вартість навчання

 • Мовні та короткотермінові програми:
 • Вища освіта:
 • Середня освіта:

Нова Зеландія - це острівна країна з неймовірними краєвидами, яка знаходиться під владою Британської королеви. Англійська є однією з офіційних державних мов, отже потренувати свої комунікативні іншомовні вміння можна далеко від дому, у надзвичайному океанському регіоні. Якщо Вам виповнилося 16 років, Ви маєте можливість проживати в новозеландській приймальній сім'ї, щоб як змога краще відчути далеку острівну культуру та попрактикувати розмовну англійську на побутовому рівні.

 

 • Вік: 16+
 • Вартість: від 1147 новозеландських доларів за 1 тиждень


Вартість включає:

 • Реєстрація
 • Бронювання проживання
 • Навчання на мовних курсах
 • Харчування (напівпансіон)
 • Проживання у приймальній сім'ї

Освіта в цій країні створена за британським аналогом. Університети Нової Зеландії пропонують своїм студентам широкий спектр спеціальностей.

Викладання всіх предметів поряд з теорією обов'язково включає практичні аспекти застосування знань. Навчальний процес передбачає проходження практики та різні форми занять, що дозволяють отримати досвід за обраною спеціальністю.

 

 • Від 27 000 NZD за рік навчання

 

У вартість входить:

 • Навчання

Новозеландська система освіти побудована таким чином, яка є зручною для людей з різними здібностями, релігійними переконаннями, з різних етнічних груп, що є необхідною умовою для такої багатонаціональної країни.

Нова Зеландія відрізняється інноваційним підходом як до навчання, так і до способів мотивації учнів. Студентів вчать думати нестандартно і знаходити свої власні рішення розв'язання проблем і завдань.

 

 • Від 34,000 NZD за рік навчання

 

У вартість входить:

 • Навчання

 • Проживання (повний пансіон)

 • Користування бібліотекою

 • Спортивний інвентар

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.