Auckland University of Technology

Молодий новозеландський університет, що використовує інноваційний підхід у викладанні й наукових дослідженнях.

 

 • Окленд, Нова Зеландія

 • Заснований у 2000 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: Топ-500 згідно QS World University Rankings 2020

 • Усі навчальні програми ВНЗ акредитовані урядом Нової Зеландії й мають міжнародне визнання

 • Auckland University of Technology вкладає значні кошти у наукові проекти

 

   

Опис університету:

Auckland University of Technology - державний вищий навчальний заклад був заснований у 2000 році, після того, як колишній технічний коледж (заснований у 1895 році) отримав статус університету. Попри те, що AUT зовсім недавно отримав свій статус, він є другим за величиною університетом, який використовує інноваційний підхід у викладанні й наукових дослідженнях.

AUT пропонує студентам навчання за усіма сучасними й популярними спеціальностями, оскільки всі його програми спрямовані на реальні потреби ринку праці.

 

Auckland University of Technology зацікавлений у працевлаштуванні своїх студентів тому, щороку організовує різні тематичні заходи, ярмарки вакансій та воркшопи де студенти можуть проходити співбесіди з реальними роботодавцями. Також, університет має свій онлайн портал із вакансіями - CareerHub.

 

Розташування:

 

  Головний кампус Auckland University of Technology розташований у бізнес районі Окленда - Wellesley Street. У 2010 році було відкрито ще 2 кампуси у південній та північній частинах міста.

  Центр Міленіум, який спеціалізується на спортивних дослідженнях, розташований у затоці. На території усіх кампусів є усе, що необхідно для навчання й дозвілля: дослідницькі лабораторії, бібліотеки, тренажерні зали та кафетерії.

   

Проживання:

Університет пропонує проживання у комфортабельних резиденціях, де є усе необхідне. Це може бути квартира від 4 до 6 осіб. Усі резиденції повністю мебльовані й мають 5 або 6 спалень, дві ванні кімнати, загальну вітальню / їдальню й кухню. Апартаменти мають цілодобову охорону й кваліфікований персонал, який відповість на усі запитання й допоможе у різних ситуаціях.

Також між усіма кампусами курсує університетський автобус, яким студенти можуть користуватися безкоштовно.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.