Massey University

Державний університет Нової Зеландії. Методика навчання запозичена з британської системи освіти й орієнтована більше на практичні заняття, тому студенти можуть проводити сучасні наукові дослідження у різних сферах.

 

 • Окленд, Веллінгтон й Палмерстон-Норт (Нова Зеландія)

 • Заснований у 1927 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: 287-е місце (QS World University Ranking 2020)

 • Ветеринарна програма ВНЗ  акредитована Американською ветеринарною медичною асоціацією (AVMA)

 • Навчальна програма  Massey University по сільському господарству   займає 1 місце у Новій Зеландії й входить у ТОР-50 світу

 • Бізнес програми акредитовані Асоціацією з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB)

 • Єдиний новозеландський університет, у якому можна вивчати авіацію, ветеринарну медицину та нанонауки

 

   

Опис університету:

 

  Massey University - державний вищий навчальний заклад, який був заснований у 1927 році. Професори та викладачі, які працюють у ВНЗ мають міжнародне визнання й багато хто з них відомі у всьому світі. Університет приділяє багато уваги аграрним програмам, а також є єдиним у Новій Зеландії, що пропонує навчальні програми за такими напрямками як, авіація, ветеринарна медицина та нанонауки.

  Методика навчання запозичена з британської системи освіти й орієнтована більше на практичні заняття. Завдяки цьому студенти можуть проводити сучасні наукові дослідження у різних сферах.

   

Розташування:

Massey University має три кампуси, кожен з яких має свої унікальні особливості.

Один  з кампусів знаходиться в містечку Палмерстон-Норт, що в 150 км від Веллінгтона,  другий - у столиці Нової Зеландії, у місті Веллінгтон, третій - у містечку Олбані, поблизу Окленда, який є найбільшим містом країни. На території усіх кампусів є усе, що потрібно студентам для навчання й дозвілля, бібліотеки, спортивні майданчики й кафетерії.

 

   

 

Проживання:

Університет пропонує своїм студентам 2 варіанти проживання під час навчання:

 • Проживання на території кампусу, в університетській резиденції. Це можуть бути 2-х або 3-х місні кімнати, або окремі апартаменти.

 • Проживання у сім'ї. Це допоможе студентам швидко адаптуватися до місцевої культури й традицій.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.