The University of Auckland

The University of Auckland - найбільший, державний дослідницький вищий навчальний заклад, який розташований у місті Окленд. Новозеландський університет є світовим лідером у таких наукових дослідженнях, як розробка ліків проти раку й індуктивна (бездротова) передача електроенергії.

 

 • Окленд, Нова Зеландія

 • Заснований у 1883 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: 83-є місце (QS World University Ranking 2020)

 • Найрейтинговіший університет Нової Зеландії

 • The University of Auckland є найбільшим дослідницьким центром Нової Зеландії

 • Наукові досягнення та відкриття у медицині, біології, електромеханіці, аеродинаміці, хімії та інженерії мають світове визнання

 • Університет має власну виноробню площею у 14 гектарів

 

   

Опис університету:

The University of Auckland - найбільший, державний дослідницький вищий навчальний заклад, який був заснований у 1883 році у Новій Зеландії. Завдяки своїм дослідницьким роботам у різних сферах, університет отримав міжнародне визнання. Новозеландський університет співпрацює з міжнародними вченими, освітніми та дослідницькими установами задля підвищення якості освіти та інтелектуального розвитку своїх студентів. Навчальні програми містять як теоретичні так й практичні заняття.

Університет є світовим лідером у таких наукових дослідженнях, як розробка ліків проти раку й індуктивна (бездротова) передачі електроенергії.

 

Розташування:

 

  The University of Auckland має п'ять основних кампусів, найбільший з яких розташований в історичному центрі міста, недалеко від ділових і торгових районів. Щороку, Окленд входить в десятку кращих міст світу за якістю життя.

  На території університету працює багато клубів, функціонує 7 науково-дослідних центрів, а також Інститут біоінженерії, кіностудія та студія акторської майстерності.

   

Проживання:

The University of Auckland має 10 власних резиденцій, які знаходяться неподалік від кампуса. Студенти живуть у гуртожитках з кімнатами на кілька людей. Також можливе одномісне розміщення з індивідуальною ванною.

 

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.