The University of Waikato

Один із найсучасніших інноваційних університетів Нової Зеландії. 

 

 • Гамільтон, Тауранге, Нова Зеландія

 • Заснований у 1964 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: 266-е місце (QS World University Ranking 2020)

 • Один із найсучасніших інноваційних університетів Нової Зеландії

 • The University of Waikato займає лідерські позиції у викладанні юриспруденції, комп'ютерних дисциплін та міжнародного права

 

   

Опис університету:

 

 

The University of Waikato - державний вищий навчальний заклад вважається одним із найсучасніших інноваційних університетів Нової Зеландії. ВНЗ складається із восьми факультетів і шкіл,  які пропонують великий вибір програм.

Навчальна програма містить у собі як теоретичні так і практичні заняття, а викладачі є спеціалістами у своїх сферах. Вони  прагнуть допомогти студентам набути знання та навички, які так їм необхідні для успішного майбутнього. Щотижня викладачі мають так звані «відкриті години», коли студенти можуть відвідувати їх класи аби обговорити завдання.

 

 

 

 

Протягом усього року The University of Waikato організовує різні тематичні заходи на яких беруть участь  відомі компанії.

Університет зацікавлений у працевлаштуванні своїх студентів, тому всіляко допомагає із пошуком роботи або зі стажуванням. На території ВНЗ є відділ кар’єри, де студентам допоможуть з відпрацюванням навичок проходження співбесід, організацією стажування й написання резюме.

 

   

Розташування:


 

   

   

   

  The University of Waikato має кампус у місті Гамільтон й Тауранге.

   

   

  Головний кампус розташований на березі мальовничої річки Гамільтон. Місто розташоване на Північному острові та є центром самого сільськогосподарського району країни —Вайкато. Тут, на території у 68 га, у півтори години їзди від Окленда (найбільшого міста Нової Зеландії) розташований сам кампус університету. На кампусі є парки, озера, дослідницькі центри, спортивні та освітні комплекси й бібліотека, якою так пишається університет.

   

   

  Другий кампус розташований у центральному, діловому районі міста Тауранге. Тауранге відноситься до числа найбільших міст Нової Зеландії та є п'ятим за величиною.

   

Проживання:

Університет пропонує своїм студентам 3 варіанти проживання під час навчання:

 

 • Проживання на території кампусу, адже університет має власні резиденції

 • Сім'я, що допоможе студентам швидко адаптуватися до місцевої культури й традицій

 • Оренда апартаментів. Університет допомагає студентам із пошуком й орендою помешкання

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.