University of Canterbury

University of Canterbury - державний вищий навчальний заклад Нової Зеландії, який був заснований за підтримки вчених з Оксфордського і Кембридзького університетів. Викладачі та професори ВНЗ — мають великий досвід та є визнаними спеціалістами.

 

 • Крайстчерч, Нова Зеландія

 • Заснований у 1873 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: 227-е місце (QS World University Rankings, 2020)

 • Саме в University of Canterbury почав свою наукову кар'єру один із засновників сучасної фізики — Ернест Резерфорд

 • Університет має величезний кампус з виходом до Тихого океану

 

   

Опис університету:

University of Canterbury - державний вищий навчальний заклад, який був заснований у 1873 році за підтримки вчених з Оксфордського і Кембридзького університетів. Університет розташований у Крайстчерчі. Місто є найбільшим у південній частині Нової Зеландії та є одним із найзеленіших у світі. За своїм виглядом й стилем місто нагадує стару Англію.

 

Викладачі та професори University of Canterbury — мають великий досвід та є визнаними спеціалістами. Вони не тільки відмінно навчають студентів, а й займаються актуальними науковими дослідженнями, спрямованими на розв'язання найважливіших питань й завдань, що існують на сьогодні. Також, в університеті працює багато дослідницьких центрів.

 

Розташування:

 

  Кампус University of Canterbury займає площу у 76 гектарів й знаходиться у 5 кілометрах від центру міста Крайстчерч. Це одне з найкрасивіших куточків Нової Зеландії. Численні гірські озера, річки, красиві водоспади й мальовничі ущелини — все це приваблює любителів природи.

   

  Поруч з головним кампусом знаходяться спортивні майданчики. В університеті функціонують три бібліотеки.

   

Проживання:

Університет пропонує своїм студентам 3 варіанти проживання під час навчання. Перший варіант, це проживання на території кампусу, адже університет має десять гуртожитків. Другий варіант — у сім'ї, що допоможе студентам швидко адаптуватися до місцевої культури й традицій, й останній варіант — оренда апартаментів. Університет допомагає студентам із пошуком й орендою апартаментів.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.