Queen Margaret College

Queen Margaret College - новозеландська міжнародна школа для дівчат, яке вже понад століття зберігає вірність традиціям, не зраджуючи інноваційності в навчанні. 

 

 • Веллінгтон, Нова Зеландія

 • Заснована у 1919 році

Цікаві факти:

 • Вже понад 100 років Queen Margaret College формує у своїх стінах культуру допитливості та досліджень. 

 • Тут навчаються лише дівчата - освітні програми у Queen Margaret College створені таким чином, щоб сприяти жіночому успіху в освіті, науці, професії та лідерству в усіх сферах. 

 • 97% - рівень проходження освітнього рівня NCEA Level 2 у 2020 році

 • 1:20 - співвідношення кількості викладачів та учнів 

 • 100% учнів склали екзамени успішно і отримали IB Diploma у 2020 році

 • Освітня програма Queen Margaret College пропагує мультикультуралізм, міжнаціональне порозуміння та залучення у світові проблеми.

 

   

Опис школи:

Queen Margaret College має особливий характер завдяки багатій історії та вшануванню духовності. Школа була заснована у 1919 році. Тоді в її двері увійшло 53 учениці. Тодішня ціль у керівників школи полягала в наданні дівчатам інтелектуальної та моральної освіти, яка виховує сильний характер і базується на широкому релігійному підгрунті.  Школа Queen Margaret отримала свою назву на честь Королеви Шотландії - Маргарет,  яка була відома своїм сильним характером та непохитною впевненістю у своїх переконаннях. Сьогодні в учениць школи намагаються виховати такі ж сильні лідерські якості. А такі події, як наприклад День заснування школи чи День Королеви Маргарет, а також розподіл учениць між 5-ма будинками, які мають свої лозунги та кольори, - зберігають дух історії і традицій до сьогодні. 

 

Не дивлячись на багатий 100-річний досвід викладання, школа продовжує дивитися в майбутнє і слідувати новим освітнім тенденціям, забезпечуючи своїм вихованкам динамічне середовище для навчання та розвитку. Професійні викладачі розширюють світогляд своїх вихованців, налаштовують дітей на позитивне мислення як у класі, так і поза школою. Водночас учениці ще мають змогу будувати стосунки не лише між собою та з викладачами, а й зі спільнотою підприємиць, лідерок та менторок. 

 

Queen Margaret College - IB-школа, відома на весь світ своїми академічними результатами. Тут пропонуються подвійні освітні програми, які дають ученицям унікальну можливість обирати той тип освіти, який їм більше підходить за індивідуальними особливостями, сильними сторонами, інтересами та способом навчання.

 

З 1 по 6 класи учениці Queen Margaret College слідують програмі початкової школи за системою IB, фокусуючись на розвитку допитливості, навичок співпраці та критичного мислення з ранніх років.

 

У 7-10 класах підлітки переходять у середню школу (за системою IB), яка з опорою на програму початкових класів навчає учениць активній позиції та відповідальності у швидкозмінному світі, водночас - ця програма готує дівчат до старшої школи.

 

В 11 класі всі учні переходять на національну новозеландську програму (NCEA, Level 1). Протягом цього року дівчата вирішують, чи вони продовжують навчання на цій програмі на 2 і 3 рівнях, чи повертаються до дворічної системи International Baccalaureate Diploma (IBD) у 12 та 13 класах.

 

Окрім навчання у класі, учениці старшої школи відвідують щорічні табори EOTC camps, кожен з яких кидає виклики дівчатам у різних сферах. Табір відбувається у форматі походу, конференції чи змагання, перевіряючи  фізичну та ментальну гнучкість і силу дівчат. 

 

У спорті школа фокусується на двох речах - участь та результати участі, тому усі учні мають змогу проявити себе як у змаганнях, так і в командній роботі та соціалізації. Аеробіка, атлетика, бадмінтон, баскетбол, крикет, футбол, хокей, гандбол, фехтування, лакрос, нетбол, гімнастика, гребля, регбі, стрільба, лижі, плавання, теніс, підводний хокей, волейбол, водне поло - і це ще не повний перелік доступних видів спортивних занять. 

 

Крім того, учні всіляко заохочуються до самовираження через мистецтво поза академічними заняттями. Для цього їм пропонується участь у хорах, інструментальних ансамблях, заняттях з акторської майстерності та сценічних виступів, фестивалях й таке інше.

 

Розташування:

Queen Margaret College знаходиться у місті Веллінгтон, Нова Зеландія. 

 

Веллінгтон - це столиця Нової Зеландії, творче та політичне серце країни.  І хоча Нова Зеландія така далека від нас - це одна з найбезпечніших країн у світі, з дружніми людьми та неймовірно красивими ландшафтами. Гарні краєвиди збагачені ще й культурою різноманіття.

 

 

Місцевий народ називає себе Ківі - дружні, турботливі один до одного та до довкілля люди. Проте, новозеландська популяція є однією з найрізноманітніших у світі - тут відчутний суттєвий вплив Маорі, європейців, тихоокеанського та азійського регіону. Новозеландці слідують тим же цінностям, що й Маорі: їх сповнює дух пригод та першовідкриттів, любов до досліджень та активного відпочинку на природі. 

 

  Абсолютно безпечна ситуація в країні дозволяє гуляти, кататись на велосипеді чи громадському транспорті як у місті, так і у відлюдних місцях - без хвилювань. Рівень злочинності в країні - надзвичайно низький.

   

   

  Веллінгтон вважається одним з найкращих міст для життя у світі. Місцевий лайф-стайл - досить космополітичний та безтурботний. Місто - ніби красивий хаотичний осередок з затишними кав’ярнями та безліччю магазинів, оточений кілометрами лісів. Що вигідно вирізняє Веллінгтон з-поміж інших населених пунктів Нової Зеландії - його камерність,  а отже - короткі подорожі на транспорті і зручність для пішоходів. Центр міста з легкістю можна обійти пішки. Веллінгтонці - досить освічені громадяни: творчі митці, хороші політики, технічні спеціалісти - уми, які рухають місто в майбутнє. Тут проживає безліч експертів, які можуть надихати й навчати новому.

   

Проживання:

Міжнародні учениці Queen Margaret College мають різні опції проживання, в залежності від їхнього віку та обставин. З 1 по 8 клас дівчатам рекомендується проживати зі своїми батьками або опікунами, але з 7-8 класу - можна поселитися у шкільній резиденції. 

 

9-13-тикласниці можуть жити з назначеним опікуном або ж у шкільній резиденції Queen Margaret House. Пансіон доступний для дівчат лише під час навчання. Влітку, за потреби, для учнів доступне проживання в приймальних сім’ях.  Проживання у приймальній сім’ї протягом навчального року теж можливе, але про це варто домовлятися зі школою окремо. 

 

Queen Margaret House - це сучасний готель-пансіон, який може розмістити 42 дівчини в одномісних кімнатах. Це дім для учениць з усього світу, де панує атмосфера дружніх стосунків, а також розвитку і  навчання. 

 

Резиденція знаходиться на території шкільного кампуса, тому учениці з пансіону мають постійний доступ до спортзалів та спортмайданчиків, репетиційних залів та фітнес-центру.  У резиденції працівники забезпечують дівчатам цілковиту безпеку, а також працюють над тим, аби кожна дівчина почувалася тут здоровою, вмотивованою та залученою в спільноту.

 

Проживання у пансіоні дає дівчатам впевненість у собі та незалежність, а отже й самостійність, самодостатність та самодисципліну. Співмешкання з ровесницями, які мають абсолютно різний характер, світогляд та ментальність допомагає розвинути чутливість до інших, толерантність, а також повагу до інакшості як такої і розуміння своєї унікальності. Учениці з пансіонату забезпечені поживним харчуванням, чудовими умовами для життя, навчання, позакласного розвитку та відпочинку.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.