B.H.M.S. Business and Hotel Management School

Школа бізнесу та управління у Швейцарії, що пропонує високоякісну освіту світового рівня з практичною орієнтацією на потреби роботодавців і ринку праці загалом, чиї випускники займають високі посади у відомих компаній міжнародного рівня.

 

 • м. Люцерн, Швейцарія

 • Заснована у 1928 році

Цікаві факти:

 • Член групи шкіл Bénédict Switzerland

 • Член асоціації American Hotel & Lodging Association

 • Член групи шкіл EURHODIP - The Leading Hotel Schools in Europe

 • Програма бакалаврату Hotel & Hospitality Management спільна з британським університетом The Robert Gordon University, Aberdeen

 • Подвійний диплом MBA з британським університетом York St. John University за спеціалізаціями: International Hospitality Management, Innovation and Entrepreneurship, Global Marketing

 • Програма Culinary акредитована Accrediting Commission American Culinary Federation Foundation

 

   

Опис університету:

Business and Hotel Management School (B.H.M.S.) - вищий навчальний заклад, що розташований в самому серці Люцерна, Швейцарія і є членом групи шкіл Bénédict Switzerland, заснованої в 1928 році, метою якого є надання вищої освіти у сфері готельно-ресторанного бізнесу, управління та кулінарії.

Bénédict School - одна з найбільших приватних освітніх організацій Швейцарії, яка щороку приймає понад 15 000 студентів на денну та заочну форму навчання.

 

Університет пропонує програми бакалаврату та магістратури, літні програми для студентів, які хотіли би познайомитись з B.H.M.S. і обрати галузь майбутнього навчання, підготовчі мовні програми, а також дипломні та сертифікаційні програми за такими напрямками:

 • Hospitality Management

 • Business Management

 • Culinary Arts

 

B.H.M.S. в Люцерні щороку приймає близько 900 студентів, які отримують можливість підготуватися до майбутньої професії управлінця в галузі готельного-ресторанного бізнесу та індустрії гостинності. B.H.M.S. у співпраці з британським університетом Robert Gordon University of Aberdeen пропонує програми BA, MBA та PGD.

 

Business and Hotel Management School забезпечує студентів прекрасним навчальним середовищем зі всіма необхідними ресурсами, аби кожен міг почувати себе впевнено та комфортно. Викладачі школи — це висококваліфіковані експерти та фахівці індустрії, які готують студентів стати справжніми майстрами своєї справи. Навчальний заклад приділяє значну увагу практичним навичкам студентів і готує їх до реальної роботи в індустрії. Немало важливими є партнерські відносини університету з різноманітними компаніями, що розширює можливості стажувань і подальшого працевлаштування для студентів. Зараз випускники B.H.M.S. - це видатні управлінці в різноманітних компаніях по всьому світі, які лише підтверджують бездоганну репутацію школи.

 

Розташування:

Кампус B.H.M.S. знаходиться в самому серці міста Люцерн, Швейцарія. B.H.M.S. пропонує своїм студентам чудове розташування на кампусі, зі зручним доступом до кафе, супермаркетів, барів, магазинів та ресторанів та цілодобовим доступом до центру реєстрації.

 

Головний кампус школи — це B.H.M.S. City Campus, який містить студентські резиденції, студентський зал (включаючи більярдну зону), навчальні кабінети та аудиторії, а також ресторан City Campus, де студенти університету можуть насолоджуватись смачною та корисною їжею.

 

 

   

  Усі корпуси B.H.M.S. знаходяться в центрі міста Люцерн, які розташовані в 5-10 хвилинах ходьби один від одного:

  • City Campus

  • Lakefront Center - Bénédict Schools’ Main Campus

  • Sentipark

  • St. Karli-Quai

  • Gibraltarstrasse

   

Проживання:

B.H.M.S. забезпечує своїх студентів резиденціями для проживання, що пропонують розміщення в сучасних кімнатах з ванною, мінікухнею, навчальними зонами та постійним доступом до Wi-Fi. Проживаючи в студентських резиденціях B.H.M.S., студенти можуть приєднатись до активного позаакадемічного життя, щоб максимально корисно та цікаво проводити своє дозвілля.

 

Усі резиденції, як і кампуси забезпечують постійний доступ до Wi-Fi. Для студентів, у яких немає з собою ноутбуків, B.H.M.S. надає устаткування, що дозволяє їм виконувати навчальні завдання і, звичайно, залишатися на зв’язку зі своїми рідними та близькими.

 

Резиденції передбачають різні опції, залежно від потреб та інтересів студента:

 • Shared Standard Accommodation - спальня, яку студенти ділять між собою, зі спільною ванною та загальною кухнею.

 • Shared Premium Accommodation - одномісна спальня зі спільною ванною та загальною кухнею.

 • Private Studio Accommodation - одномісна спальня з особистою ванною та кухнею.

 

Університет також пропонує для студентів триразове харчування у ресторані City Campus протягом навчального тижня, а також сніданок і вечерю на вихідних та під час канікул. Для вегетаріанців та тих, хто не їсть свинину чи яловичину, спеціальні страви надаються без додаткової плати.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.