Cesar Ritz Colleges Switzerland

Університет зі світовим ім’ям в області гoтельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Входить до Швейцарської групи спеціалізованих шкіл у сфері міжнародної гостинності Swiss Education Group.

 

 • м. Ле-Бувре, м. Люцерн, м. Бриг, Швейцарія

 • Заснований у 1982 році

 

Цікаві факти:

 • #16 серед найкращих світових університетів Готельно-ресторанного бізнесу за версією QS World University Rankings 2019

 • #8 у категорії “Репутація серед працедавців” у сфері Готельно-ресторанного бізнесу (QS World University Rankings 2019)

 • Навчається більш як 2400 студентів

 • Акредитований Тhe State of Valais, Асоціацією Швейцарських шкіл готельного менеджменту (ASEH), EduQua, Всесвітньою туристичною організацією UNWTO

 • Тісно співпрацює з Washington State University (США) та University of Derby (Велика Британія)

 

   

Опис університету:

Кампус у м. Люцерн

 

 

  César Ritz Colleges Switzerland - це престижний вищий навчальний заклад, який спеціалізується в області Готельно-ресторанного та Туристичного бізнесу. Окрім академічних предметів та практичних завдань, у студентів також розвивають кмітливість та лідерські здібності.

  Студенти поєднують навчання разом із розробкою персоналізованого бізнес-плану. Ця дисципліна була розроблена для того,  щоб забезпечити відповідне поєднання навичок і знань в академічних дисциплінах, професійної гостинності і управління туризмом.

   

  Навчальний заклад співпрацює з різними академіями та університетами. Так, наприклад, у студентів, які навчаються за напрямом Кулінарія є можливість відвідувати заняття та практикуватися у Culinary Arts Academy Switzerland. А спільна бакалаврська програма з Washington State University та University of Derby допомагає отримати подвійні американсько-швейцарський або англо-швейцарський дипломи.


   

Розташування:

Швейцарія - це країна з одним із найвищих рівнів життя, яка знаходиться в центральній частині Європи. Країна славиться не тільки мальовничими Альпами, смачними сирами та надійними годинниками, а і професіоналізмом у сфері Гостинності.

César Ritz Colleges має три кампуси:

 • Головний кампус знаходиться в Ле-Бувре, на узбережжі Женевського озера. Розташоване в затишній місцевості з гірським краєвидом. Ле-Бувре розташовується на кордоні з Францією, а Женева знаходиться в годині від міста.

 • Кампус в Люцерні розташований в колишньому готелі у самому центрі міста. Це німецькомовне мальовниче містечко, у 40 хвилинах від Цюріха.

 • Кампус в німецькомовному місті Бриг знаходиться біля підніжжя гори Маттерхорн.

 

   

Проживання:

 

 

  Всі кампуси мають свої резиденції.

  У Ле-Бувре - є одно- та двомісні кімнати на вибір.

  У Люцерні - є двомісні кімнати.

  У Бриг - тільки одномісні кімнати де люкс.

  Всі кімнати добре обладнані всім необхідним для комфортного життя студентів.

  Харчування - повний пансіон у Ле-Бувре та Люцерні. У Бриг - сніданок та вечеря.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.