Culinary Arts Academy Switzerland

Одна із найпрестижніших кулінарних академій у Швейцарії. Входить до Швейцарської групи спеціалізованих шкіл у сфері міжнародної гостинності Swiss Education Group.

 

 • м. Люцерн, м. Ле-Бувре,  Швейцарія

 • Заснована у 1991 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається близько 300 студентів зі всього світу;

 • Акредитована The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education та EduQua

 • У студентів є можливість стажуватися в ресторанах із зіркою Мішлен

 • #21 серед найкращих світових університетів Готельно-ресторанного бізнесу за версією QS World University Rankings 2019

 • #15 у категорії “Репутація серед працедавців” у сфері Готельно-ресторанного бізнесу (QS World University Rankings 2019)

 

   

Опис університету:

 

 

  Culinary Arts Academy Switzerland - це школа кулінарного мистецтва, яка спеціалізується на практичних кулінарних навичках та теоретичній підготовці по ресторанного менеджменту. Завдяки тому, що академія є частиною Swiss Education Group та має багато впливових партнерів, у студентів є можливість проходити стажування в найкращих ресторанах, володарів зірки Мішлен. До речі, до викладацького складу входять не просто професійні викладачі, а і практикуючі шеф-кухарі, які не лише вчать готувати, а також допомагають студентам створювати свої інноваційні рецепти.

  Також, крім практичних навичків, студенти вчаться створювати свої бізнес-плани. Ця дисципліна була розроблена для того,  щоб забезпечити відповідне поєднання навичок і знань в академічних дисциплінах, професійної гостинності та управління готельно-ресторанним бізнесом.
   

   

Розташування:

Швейцарія - це країна з одним із найвищих рівнів життя, яка знаходиться в центральній частині Європи. Країна славиться не тільки мальовничими Альпами, смачними сирами та надійними годинниками, а і професіоналізмом у сфері Гостинності.

 

Culinary Arts Academy Switzerland має два кампуси:

 • Кампус в Люцерні - це німецькомовна частина Швейцарії, де студенти розпочинають свій шлях та навчаються перші два семестри.

 • Кампус в Ле-Бувре - це франкомовна частина Швейцарії, де студенти продовжують отримувати свою освіту.

Обидва кампуси розташовані в приміщенні César Ritz Colleges, що дає можливість студентам знайомитися з такими ж майбутніми професіоналами та викладачами із суміжних професій.


 

   

Проживання:

 

 

  В Люцерні резиденції знаходяться як на території кампуса, так і в сусідній будівлі Bellevue. Студенти проживають в сучасних і комфортабельних двомісних номерах з окремою ванною кімнатою.

  В Ле-Бувре пропонуються абсолютно нові одномісні номери де люкс.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.