EU Business School (Швейцарія)

Міжнародна приватна вища бізнес-школа з п’ятьма кампусами в Європі.

 

 • м. Женева, м. Монтре, Швейцарія

 • Заснована у 1973 році

 

Цікаві факти:

 • Кампуси бізнес-школи у трьох країнах: Іспанія (Барселона), Німеччина (Мюнхен) та Швейцарія (Женева, Монтре)

 • Можливість змінювати кампуси університету в різних країнах

 • 1 місце у світі серед програм Global MBA за версією CEO Magazine 2019

 • Акредитована ACBSP, IQA, IACBE

 • Має більш як 80 партнерських компаній

 • Має угоди з британськими університетами University of Roehampton і University of Derby та подвійний диплом

 

   

Опис університету:

 

  EU Business School - це міжнародний університет бізнесу, який поєднує освітню модель американського ВНЗ з провідними європейськими бізнес-практиками.

  В університеті діє американська система навчання, для якої характерно проведення занять в маленьких групах, а також індивідуальна робота викладачів зі студентами. В процесі навчання застосовується метод аналізу конкретних ситуацій (case study), що дозволяє продемонструвати студентам застосування бізнес теорії на практиці. Крім того, університет організовує відвідування підприємств, студенти проходять практику в найбільших міжнародних компаніях.

   

Розташування:

У Швейцарії знаходиться два кампуси університету - в містах Монтре та Женева.

 • Женева - одне з найдавніших і найпопулярніших міст Швейцарії. Славиться своєю чудовою природою та чистим повітрям, адже з усіх сторін Женева оточена Альпами. Це центр міжнародного ділового життя. Тут знаходяться офіси міжнародних організацій та банків. Кампус університету в Женеві розташований на набережній Женевського озера в центрі міста.

 • Монтре - це курортне місто на березі Женевського озера на заході Швейцарії. Туристи називають Монтре - “Перлиною Швейцарії”. Місто знамените безліччю дорогих готелів і приголомшливими краєвидами озера та гір. Кампус університету знаходиться в центрі міста.

 

Окрім Швейцарії, університет має ще декілька кампусів у Іспанії (Барселоні)  та Німеччині (Мюнхені). У студентів є реальна можливість кожен новий семестр вчитися в іншій країні, оскільки у всіх кампусах існує ідентична система навчання.

 

   

 

Проживання:

EU Business School не пропонує гуртожитків на території кампусів, але університет надає максимальну допомогу в організації комфортного проживання своїх студентів.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.