Geneva Business School

Міжнародна приватна бізнес-школа у Женеві, Швейцарія, кампус якої також знаходиться в Іспанії у Барселоні та Мадриді.

 

 • Женева (Швейцарія), Барселона, Мадрид (Іспанія)

 • Заснована в 1995 році

 

Цікаві факти:

 • Акредитація IACBE, AASBI і EDUQUA

 • #61 місце серед найкращих бізнес-шкіл світу за версією CEOWorld Magazinе 2019

 • Є учасником міжнародних організацій: Європейської Федерації Шкіл, Європейської Ради по Міжнародній Освіті, Середземної Асоціації Міжнародних Шкіл і багато інших

 • Співпрацює з багатьма бізнес школами-партнерами

 • У студентів є можливість отримати подвійний диплом Geneva Business School та ESC (Ecole Superieure de Commerce) Chambery Франція

 

   

Опис університету:

Geneva Business School була заснована у 1995 році Асоціацією банкірів Женеви для навчання працівників приватних банків Швейцарії міжнародній банківській справі. Починаючи з 2001 року, навчальний заклад відкрив багато нових напрямів. На сьогодні бізнес-школа має чудову репутацію, про це свідчать акредитації від IACBE, AASBI та EDUQUA. Високу якість навчання також підтверджують рейтинги в які Geneva Business School щороку потрапляє.

 

GBS дуже серйозно підходить до навчання, тому серед викладацького складу є багато випускників Гарварду, Оксфорду, Кембриджу та Лондонської школи економіки. Оскільки навчальний заклад тісно співпрацює з різними рейтинговими компаніями, їх представники часто приходять до університету щоб поділитися власним досвідом.

Також, Geneva Business School має власний Центр кар’єри, який допомагає студентам працевлаштуватися в компаніях-партнерах.


 

Розташування:

 

  Женева - одне з найдавніших і найпопулярніших міст Швейцарії. Славиться своєю чудовою природою та чистим повітрям, адже з усіх сторін Женева оточена Альпами. Це центр міжнародного ділового життя. Тут знаходяться офіси міжнародних організацій та банків. Головний кампус Geneva Business School знаходиться біля головних офісів Червоного хреста та ООН.

  Сьогодні бізнес-школа має кампуси у Швейцарії, Іспанії, ОАЕ, Саудівській Аравії, США та Казахстані.


   

Проживання:

Проживання залежить від місця навчання.

Швейцарський кампус має свою резиденцію в якій є кімнати для спільного проживання та самостійного.

У Барселоні немає резиденцій, але бізнес-школа співпрацює з приватними житловими комплексами.

У Мадриді є резиденція, але з обмеженою кількістю місць. Тому студенти які не встигли забронювати університетську резиденцію пропонують орендувати квартиру самим або з іншими студентами.

Також є варіант проживання у приймальних родинах в кожній країні.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.