Geneva School of Diplomacy and International Relations

Женевська школа дипломатії та міжнародних відносин - це невеликий, ексклюзивний університет у самому серці міжнародної дипломатії: у Женеві, Швейцарія. Цей освітній заклад приваблює абітурієнтів з усього світу, пропонуючи високоякісну вищу освіту своїм студентам. 

 

 • Прегні-Шамбесі, Женева, Швейцарія

 • Заснований у 2003 році

 

Цікаві факти:

 • Geneva School of Diplomacy and International Relations - це інститут, якість освітніх послуг якого визнана кількома асоціаціями та організаціями. 

 • Цей інститут авторизований Кантоном Женеви як приватний університет дипломатії та міжнародних відносин. 

 • GSD має акредитацію від EduQua, що свідчить про високу якість освітніх програм для дорослих.  

 • Geneva School of Diplomacy and International Relations розташований у самісінькому серці дипломатичного світу. 

 • В університеті працюють викладачі з високою кваліфікацією, які проводять інтерактивні заняття для  маленьких груп. 

 • Університет пропонує можливості для стажування та контакти для пошуку роботи.

 • Освітня програма в університеті поєднує у собі як теоретичні, так і практичні елементи.

 

   

Опис університету:

Женевську школу дипломатії та міжнародних відносин було засновано досвідченим дипломатом та підприємцем - доктором Мерфі, у 2003 році. GSD вперше відкрив свої двері, коли набрав всього лише 11 студентів на перший курс магістерської програми. Вже за 4 роки кількість студентів зросла більше, ніж у 10 разів, і продовжує збільшуватися з кожним наступним роком. Близько шести докторантів, які закінчили GSD, сьогодні є чинними послами в ООН. Серед почесних випускників GSD є також сім президентів / прем'єр-міністрів, п'ять міністрів, один лауреат Нобелівської премії за мир та кілька інших відомих на весь світ особистостей. Тому попри свій “юний” як для університету вік, цей освітній заклад вже зміг зарекомендувати себе на міжнародній арені. 

 

Місія університету полягає у наданні своїм студентам досвіду, сповненого стимулів до пізнання та відкриття нового у соціальній та інтелектуальній сферах. Інститут націлений на те, щоб виплекати та розвинути у своїх студентів повний спектр навичок та здібностей, необхідних професіоналам в уряді, політиці, у правничій сфері, економіці, журналістиці, міжнародному бізнесі та гуманітарній діяльності.

 

Усі курси в університеті викладаються англійською мовою, а викладачі - це, як правило, видатні професори, посли, державні діячі, бізнесмени, журналісти, теологи, юристи та працівники з гуманітарної сфери. 

 

Geneva School of Diplomacy and International Relations пропонує бакалаврські, магістерські та докторські програми для невеликої кількості своїх студентів, які хочуть здобути науковий ступінь з міжнародних відносин. Запропоновані курси стосуються наступних тем: роззброєння та безпека, економіка та розвиток, історія, міжнародне право, теорія міжнародних відносин, кейсове вивчення відібраних регіонів, соціальні та культурні дослідження, блакитна дипломатія (про водні ресурси), зелена дипломатія (про природні ресурси) та інші галузі міжнародних справ. Університет пропонує також опцію здобуття подвійного диплома магістра.

 

Окрім наукових програм, інститут займається також проведенням літніх курсів для підлітків 16-19 років, проводячи ранкові лекції про міжнародні відносини та дипломатію та проводячи пообідні екскурсії до міжнародних організацій, що розташовані в Женеві. 

 

Для тих, хто хоче прокачатися в питаннях лідерства та вирішення проблем і викликів швидко змінного світу, при університеті діє тижневий інтенсивний зимовий курс, який дозволяє заробити 5 навчальних кредитів  (5 ECTS - European Credit Transfer System).

 

А для тих, хто не бажає жодних екзаменів, ступенів та навчальних кредитів, але прагне до підвищення кваліфікації та саморозвитку, GDS проводить сертифіковані короткострокові курси або ж “персоналізовані під ваші особисті потреби чи потреби вашої організації” тренінги і курси.

 

GDS тісно співпрацює з провідними університетами світу: University of California, Berkeley (США), University for Peace (Коста Рика), Universidade do Vale do Rio dos Sinos (Бразилія), Beijing Institute of Technology (Китай), Moscow State Institute of International Relations (MGIMO-University) (Росія), Euro-Mediterranean University of Slovenia(Словенія), American University of Technology, International Civil Defence Organisation, Diplomatic Academy of the Ministry of Foreign Affairs Russia, UBIS UNIVERSITY, O.P. Jindal Global University, та Cyprus University.

 

Geneva School of Diplomacy and International Relations  спеціалізується на наукових дослідженнях у сфері міжнародних відносин, глобального розвитку та безпеки, конфліктів та змін клімату, культури, політики та суспільства. Таким чином, ці теми розглядаються з різних сторін, адже над однією чи кількома з них так чи інакше працюють усі, хто здобуває науковий ступінь. До того ж при університеті функціонує  автономний дослідницький центр Globecraft Institute, який часто запрошує до себе провідних вчених світу. 

 

Випускники  GSD можуть не хвилюватися про працевлаштування після завершення університету, адже кожен з них на момент випуску вже матиме трудовий досвід, здобутий на стажуванні, що є обов’язковим для всіх студентів бакалаврату. При університеті працюють кар’єрні радники, а студенти мають доступ до внутрішньої університетської мережі контактів роботодавців та актуальних вакансій.

 

Розташування:

Женевська школа дипломатії та міжнародних відносин розташована у Женеві, а саме - у Прегні-Шамбесі, Швейцарія. Кампус розташований на території маєтку Шато де Пентес. Прегні-Шамбесі - це комуна в кантоні Женеви. Вона знаходиться безпосередньо на північ від міста Женеви, на південно-західному березі Женевського озера. Представництва іноземних держав знаходиться саме в Прегні-Шамбесі через її близькість до більшості організацій та установ ООН в Женеві, а також міжнародного аеропорту Женеви.

 

 

У Женеві зосереджено понад 160 міжнародних організацій як урядового, так і неурядового характеру, тому тут ледь не щодня проводяться найрізноманітніші конференції, круглі столи, дискусії та заходи на високому рівні. Пройшовши вулицею, ви зможете почути щонайменше чотири різні мови, якими розмовляють у радіусі одного кварталу. Зручне розташування Женеви дозволяє часто подорожувати Європою, але найголовніше - створити мережу зв’язків у сфері міжнародних відносин, яких неможливо знайти більше ніде в світі.

 

  Женева - це культурно багате місто, яке дарує своїм мешканцям захопливе соціальне життя. Тут протягом усього року відбуваються найрізноманітніші заходи, які приваблюють людей різного віку. Студенти, наприклад, полюбляють насолоджуватися активним нічним життям. На офіційному веб-сайті міста завжди є актуальна інформація про важливі соціальні події, найпопулярніші ресторани, бари та інші заклади, які варто відвідати. Веб-сайт також містить інформацію про всі культурні місця Женеви, а також їхнє місцезнаходження, години роботи тощо.

   

   

  Як космополітичне та міжнародне місто, Женева пропонує багато визначних пам'яток англомовній спільноті. Навіть не знаючи французької мови, студенти GSD все ж можуть сповна насолоджуватися місцевим товариством та зустрічати нових людей завдяки мережі англомовних ресторанів та барів. Веб-сайт AngloInfo діє якраз для англомовної спільноти Женеви. Він містить всю цінну інформацію про місто та околиці.

   

Проживання:

Знайти будинок у Женеві не так вже й просто. Ситуація ускладнюється не тільки тому, що Женева - досить дороге місто, а й тому, що житла справді всім не вистачає. Стандартна ціна за оренду кімнати становить від 800 до 1500 швейцарських франків на місяць залежно від місцезнаходження, пори року та вдачі. Однак, університет намагається всіляко допомогти своїм студентам у пошуку житла. Найкращі варіанти проживання - це студентські резиденції, гуртожитки від спеціальних орендодавчих організацій та кімнати / квартири, які здають приватні особи. Багато студентів також обирають життя в околицях Женеви - або й ще далі, вздовж озера, зазвичай між Женевою та Лозанною, або у Франції. Багато незалежних муніципалітетів, таких як Верньє, Мейрін, Троїнекс або Лансі, фактично є частиною міста, і звідти поїздка до GSD може зайняти 20-40 хв. Лозанна з'єднана з Женевою залізницею, поїздка потягом займає приблизно 40 хв. Хоча проживання у Франції може бути набагато дешевшим, для міжнародних студентів - це не завжди найкращий варіант, адже життя в іншій країні вимагає відповідної візи. 

 

Житло, що орієнтоване суто на студентів, як правило, дешевше і коштує приблизно від 500 до 800 CHF. Хоча спроба знайти квартиру, яку можна буде розділити з більшою кількістю людей, здається гарною ідеєю, її зазвичай важко здійснити. Для цього часто потрібен швейцарський гарант, та й пропозицій подібного характеру не так вже й багато. Отже, ви, швидше за все, знайдете кімнату для однієї людини.

 

Більшість студентів проживає в одному зі студентських «фойє» (резиденції / гуртожитки). Зазвичай вони пропонують мебльовані одномісні номери зі спільною ванною кімнатою (але часто з умивальниками в кімнаті) та кухнею - як у гуртожитках, так і в квартирі. Кухні у таких фойє - спільні, і посуд для себе вам доведеться придбати самостійно.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.