Glion Institute of Higher Education

Один з найкращих вищих навчальних закладів по готельному бізнесу у Швейцарії та світі.

 

 • м. Гліон, Швейцарія

 • Заснований у 1962 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається понад 300 студентів зі всього світу

 • #5 серед навчальних закладів за напрямом Готельний менеджмент у світі за версією QS World University Rankings 2018

 • #3 серед найкращих університетів по Готельному менеджменту у Швейцарії за версією QS World University Rankings 2018

 • #1 серед відгуків від роботодавців у сфері Готельного бізнесу у світі за версією QS World University Rankings 2018

 • Акредитація NECHE, QAA, THE-ICE International

 

   

Опис університету:

Glion Institute of Higher Education був заснований у 1962 році. Тоді у ньому навчалося всього 15 студентів із 5 країн. Кампус знаходився в старому готелі Bellevue.

За декілька років навчальний заклад здобув широку популярність серед студентів які хочуть вивчати Готельний бізнес. Студентів, які хотіли тут навчатися, ставало все більше, тому у 1989 році університет відкрив декілька нових кампусів.

За більше ніж 55 років Glion Institute of Higher Education здобув світове визнання і сильну репутацію. Адже він постійно потрапляє до рейтингів найкращих у Готельному бізнесі.

Рівень навчання тут особливий, майже 80% навчального процесу це практика та стажування. Щороку навчальний заклад намагається додавати новизну та розвиватися.


 

Розташування:

 

  Головний кампус розташований у місті Гліон, де всі студенти навчального закладу розпочинають своє навчання. Гліон - це маленьке мальовниче містечко, яке знаходиться в районі Швейцарської Рив’єри. Містечко знаходиться поблизу курортного міста Монтре.

  Ще один кампус знаходиться в місті Бюлль, куди переважно приїжджають студенти 2-3 курсів. Це маленьке сучасне студентське містечко. Бюлль знаходиться в 1,5 годині від Женеви.

  Найновіший кампус, який відкрився у 2013 році розташований в Лондоні. Це перший швейцарський університет готельного бізнесу у Великій Британії. Знаходиться на території University of Roehampton.


   

Проживання:

Студенти проживають у резиденціях на території кампусу. Всі кімнати облаштовані по готельному зразку.

Як і всіх резиденціях, у Glion Institute of Higher Education теж є кімнати для відпочинку, ігрові зони, пральні кімнати та кафетерій.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.