Hotel Institute Montreux

Міжнародна школа Готельного бізнесу у Швейцарії. Входить до Швейцарської групи спеціалізованих шкіл у сфері міжнародної гостинності Swiss Education Group.

 

 • м. Монтре, Швейцарія

 • Заснований в 1984 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається близько 1300 студентів

 • Є учасником Hotel Catering and International Management Association та Swiss Hotel Schools Association

 • Акредитований New England Association of Schools and Colleges та European Foundation for the Association of Hotel Schools

 • #15 серед найкращих світових університетів Готельно-ресторанного бізнесу за версією QS World University Rankings 2019

 • #12 у категорії “Репутація серед працедавців” у сфері Готельно-ресторанного бізнесу (QS World University Rankings 2019)

 

   

Опис університету:

 

 

  Hotel Institute Montreux - одна із найкращих шкіл готельного бізнесу у Швейцарії. Навчальний заклад тісно співпрацює із Four Seasons Hotels and Resorts, Hublot, Banque Privée Edmond de Rothschild, Montreux Jazz Festival, де студенти мають можливість стажуватися та спілкуватися із працівниками компаній та дізнаватися усі нюанси готельного бізнесу у реальному житті. Також в партнерських відносинах є американські університети, які мають спільні бакалаврські та магістерські програми. Закінчивши спільну програму, студенти отримують подвійний швейцарсько-американський диплом.

   

 

Розташування:

Монтре - це курортне місто на березі Женевського озера на заході Швейцарії. Туристи називають Монтре - “Перлиною Швейцарії”. Місто знамените безліччю дорогих готелів і приголомшливими краєвидами озера та гір.

Кампус Hotel Institute Montreux знаходиться у самому центрі міста. Студенти навчаються і проживають на територіях колишніх п’ятизіркових готелів. Всі колишні готелі були повністю переобладнані в навчальні корпуси. На першому поверсі знаходяться два ресторани, які водночас є місцями для харчування студентів та навчальними класами по кулінарії.
 

   

Проживання:

 

 

  Студенти проживають на базі кампуса. Облаштування номерів залишили в первинному готельному вигляді. У студентів є вибір між одно- та двомісними номерами. Щотижня в кімнатах прибирають та змінюють постільну білизну.

  На території навчального закладу є тераси, сад, спортивний зал та безкоштовний інтернет.

  Всі необхідні заклади знаходяться в 5 хвилинах від кампусів.

  Також студентам пропонують повний пансіон: сніданок, обід та вечеря.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.